HOKEJ: Sanok przegrywa 2:5. Nieprawdopodobna interwencja bramkarza! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. W hicie 11. kolejki 2 ligi słowackiej, zajmujące 3. miejsce w tabeli Ciarko Niedźwiadki Sanok uległy wiceliderowi tabeli drużynie HKM Rimavská Sobota 2:5. Przez dwie tercje kibice oglądali niezwykle zacięte i stojące na wysokim poziomie sportowym widowisko. Sędziowie nałożyli na zawodników mnóstwo kar. Obie drużyny spędziły na ławce łącznie 46 minut. Nieprawdopodobną wręcz interwencję zanotował bramkarz gości Karol Križan. Czy jest to obrona sezonu? Zobaczcie skrót video z tego spotkania wraz z pomeczowymi wypowiedziami.

Fenomenalną akcję bramkarza Rimavskiej Soboty można obejrzeć w naszym skrócie (7:28). Sanoczanie rozegrali piękną, zespołową akcję. Najpierw Marek Strzyżowski podał do Marcina Białego, a ten doskonale obsłużył Konrada Filipka. Sanocki napastnik uderzył bez zastanowienia do odsłoniętej bramki rywala. W sobie tylko znany sposób Karol Križan zdołał zatrzymać krążek kijem. Ta świetna interwencja z pewnością będzie kandydatem do obrony sezonu w 2 lidze słowackiej. Križan ma 39 lat, a w swojej bogatej karierze kilkukrotnie uczestniczył w mistrzostwach świata elity. Strzegł bramek drużyn ze słowackiej czy szwedzkiej ekstraklasy.

Ciarko Niedźwiadki Sanok – HKM Rimavská Sobota 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)