REKLAMA
REKLAMA

HOKEJ: W Sanoku tworzy się ciekawa drużyna seniorów (VIDEO)

HOKEJ: W Sanoku tworzy się ciekawa drużyna seniorów (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Coraz więcej wiadomo o zbliżającym się sezonie i hokejowej drużynie seniorów z Sanoka. Dobiega końca pierwszy miesiąc treningów na lodzie, na ostatni guzik dopinane są sprawy organizacyjne. Podstawowym pytaniem, jakie zadawali sobie kibice, było to o ligę, w której zagra pierwszy zespół. Dziś jest to już jasne. Zapraszamy do obejrzenia materiału video.

Tomasz Sokołowski

Skład drużyny będzie mieszanką młodości z doświadczeniem. Tworzyć go będą mistrzowie Polski juniorów oraz wychowankowie sanockiego hokeja, którzy w swoim sportowym CV mają już kilka sezonów rozegranych między innymi w polskiej ekstraklasie: Bogusław Rąpała, Kamil Olearczyk, Hubert Demkowicz, Marek Strzyżowski, Marcin Biały, Mateusz Wilusz, Maciej Bielec. Trzeba jednak zaznaczyć, że na ten moment, nie wszyscy z wymienionych są pewni gry w barwach Sanoka.

Sanoczanie rozpoczną sezon 21 września, meczem w lidze słowackiej. Terminarz odnośnie pierwszej ligi polskiej nie jest jeszcze znany. Natomiast już za dwa dni, Ciarko Niedźwiadki Sanok rozegra pierwszy mecz sparingowy. Rywalem będzie HK 2016 Trebišov. Spotkanie odbędzie się w Arenie Sanok, 31 sierpnia o godzinie 18:30.

29-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)