Praca Auto Serwis

AKTUALIZACJA / HOKEJ: Złoto dla sanoczan! Niedźwiadki mistrzami Polski! (FETA NA TAFLI, VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna juniorów UKS Niedźwiadków MOSiR Sanok wywalczyła złote medale Mistrzostw Polski! Podopieczni Krzysztofa Ząbkiewicza w finale pokonali GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:1, biorąc tym samym rewanż za porażkę na inaugurację turnieju finałowego. Sukces sanoczan oklaskiwało około 2,5 tysiące kibiców!

Niebawem na naszym portalu skrót samego meczu, a w nim bramki i najlepsze akcje obu drużyn.

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – GKS stoczniowiec Gdańsk 6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

6:1 Damian Ginda (Karol Biłas – Maciej Witan) 53:55 / 5 na 4

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok mistrzami Polski!!!

Brązowe medale dla JKH GKS-u Jastrzębie, które w meczu o 3. miejsce pokonało Zagłębie Sosnowiec 5:2.