REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: „Smród nie do wytrzymania! Czy spółdzielnia coś zrobi?”

SANOK / PODKARPACIE. W jednym z bloków przy ul. Armii Krajowej mieszkańcy mają kłopot z wybijającą kanalizacją w piwnicy. – W całym bloku smród nie do wytrzymania. To już trzeci raz w ciągu pół roku! – skarżą się mieszkańcy. Dodają, że nie ma reakcji ze strony Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej, dlatego z problemem postanowili zwrócić się do nas.

Piwnica w bloku przy Armii Krajowej 13 zalana jest szambem. To już trzeci raz w ciągu 6 miesięcy – interweniują mieszkańcy. – Wylewa kanalizacja, przez co nie do wytrzymania jest smród w całym bloku, zarówno na klatce schodowej, jak i w mieszkaniach. Na interwencje mieszkańców administracja osiedla nie reaguje. Informują, że spółdzielnia nie będzie tego naprawiać, bo i tak znowu kanalizacja wyleje – relacjonują.

Jak podkreślają interweniujący, mieszkańcy boją się o swoje zdrowie

Smrodem przesiąknięte są już rzeczy trzymane w piwnicach np.wózki dla dzieci. Niektórzy przechowywali w nich warzywa, które teraz trzeba wyrzucić. Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w ten sposób chociażby kolejne pół roku. Ponadto piwnicę należałoby odkazić – kwitują.

Wysyłają do nas zdjęcia zalanej piwnicy. Nie jest to zachwycający widok

Niestety, dzisiaj (04.01) mimo kilku prób kontaktu, nie udało nam się uzyskać informacji w tej sprawie w Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Do tematu wrócimy.

 

 

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)