REKLAMA
REKLAMA

KONKURS: Bierzesz ślub? Wygraj poradnik weselnego eksperta! SPRAWDŹ

SANOK / PODKARPACIE. Zamierzasz wziąć ślub? Ale nie wiesz od czego zacząć? Świetnie się składa! Mamy dla Was poradnik weselnego eksperta. Jak go wygrać? Sprawdź!

 

Organizacja ślubu i wesela to niełatwa sprawa. Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, jak się za to zabrać, mamy idealny, noworoczny prezent!

„Jak zorganizować udane wesele. Porady weselnego experta” to pozycja Arkadiusza Habrata. Artysta, muzyk, konferansjer, który od lat pracuje w branży ślubnej podpowiada od czego zacząć, prowadząc narzeczonych krok po kroku przez meandry przygotowań i formalności oraz wskazując na ewentualne „kłody” jakie można napotkać na tej niełatwej, weselnej drodze.

 

JAK WYGRAĆ PORADNIK? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule „Poradnik weselnego eksperta”, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was 9 fantastycznych poradników! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszych 9 zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do 8 stycznia 2019 do godziny 10.00 (tj. do wtorku). Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 10.00-16.00.

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK/dystrybutor Kina

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)