REKLAMA
REKLAMA

KONKURS! Bilety do kina? Sprawdź i wygraj nowości!

SANOK / PODKARPACIE. Ferie mamy pełną parą, jest więc okazja, aby wybrać się do kina! Mamy dla Was świeżutkie, podwójne wejściówki na same nowości! Sprawdźcie koniecznie!

Mamy coś dla najmłodszych, ale znajdzie się także propozycja dla tych starszych miłośników kina.

 

Klakson i spółka

Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Malezja, Malediwy, 2019
Gatunek: animacja, komedia
Dystrybutor filmu: Monolith Films
Reżyseria: Yusry Abd Halim

FILMOWE FERIE W SDK

18.02.2019 godz. 10.00
19.02.2019 godz. 10.00
20.02.2019 godz. 10.00

Ceny biletów;
Bilet normalny – 12 zł
Bilet z sanocką KDR – 10 zł

Kasa czynna w godz. 8.00 – 19.00

Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

Mia i biały lew

Gatunek: familijny
Czas trwania: 98 min.
Produkcja: Francja, 2019
Gatunek: familijny, przygodowy
Dystrybutor filmu: Kino Świat
Reżyseria: Gilles de Maistre

FILMOWE FERIE W SDK

18.02.2019 godz. 14.00
19.02.2019 godz. 14.00
20.02.2019 godz. 14.00

Ceny biletów;
Bilet normalny – 12 zł
Bilet z sanocką KDR – 10 zł

Kasa czynna w godz. 8.00 – 19.00

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Vice

Gatunek: biograficzny / dramat
Czas trwania: 132 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: biograficzny / dramat
Dystrybutor filmu: Forum Film
Reżyseria: Adam McKay
Obsada: Alison Pill, Amy Adams, Steve Carell

19.02.2019 godz. 19.00
20.02.2019 godz. 19.00
21.02.2019 godz. 19.45

Cena biletu – 15 zł
Bilet dla osób posiadających sanocką KDR – 12 zł

Kasa czynna w godz. 14.00 – 20.00

„Vice” – historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

„Vice” to wielka aktorska metamorfoza Christiana Bale’a w roli Dicka Cheneya oraz fantastyczne role Sama Rockwella jako George’a W. Busha i Amy Adams jako Lynne Cheney.


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule nazwy filmu, na który chcielibyście się wybrać, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy film! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00 16 lutego (sobota)! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 18 lutego!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

15-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)