REKLAMA
REKLAMA

KONKURS: Bilety na nowości kinowe powędrowały do naszych Czytelników!

SANOK / PODKARPACIE. Rozstrzygnęliśmy konkurs na podwójne zaproszenia do kina. Bilety czekają na zwycięzców w kasie sanockiego Domu Kultury!

 

Kolejna pula podwójnych wejściówek do kina rozdana!

Klakson i spółka – bilety na film animowany otrzymuje Monika Nieborowska.

Mia i biały lew – bilety na film familijny wygrała Katarzyna Wójs.

Vice – a na film biograficzny – Weronika Kozak.

GRATULUJEMY! I zapraszamy Państwa do kolejnych konkursów, które już niebawem!

 

Klakson i spółka

Czas trwania: 90 min.
Produkcja: Malezja, Malediwy, 2019
Gatunek: animacja, komedia
Dystrybutor filmu: Monolith Films
Reżyseria: Yusry Abd Halim

FILMOWE FERIE W SDK

18.02.2019 godz. 10.00
19.02.2019 godz. 10.00
20.02.2019 godz. 10.00

Ceny biletów;
Bilet normalny – 12 zł
Bilet z sanocką KDR – 10 zł

Kasa czynna w godz. 8.00 – 19.00

Klakson jest taksówką w wielkiej metropolii zamieszkanej przez auta. Lakier ma nieco zdarty, pod maską czasem coś stuka, ale z reflektorów dobrze mu patrzy. Jak mało kto zna tutejsze ulice, wie z kim trzymać sztamę, a komu lepiej nie wjeżdżać w drogę. Gdy pewna urocza czerwona wyścigówka wpadnie w kłopoty, Klakson będzie musiał stanąć maska w maskę z hersztem gangu wielotonowych ciężarówek, które nie boją się nawet radiowozów. Klakson da z siebie pełną moc, skrzyknie wszystkich blaszanych kumpli i paląc gumy ruszy do boju. Bo gdy ma się odwagę i olej w silniku, niestraszny żaden poślizg.

Mia i biały lew

Gatunek: familijny
Czas trwania: 98 min.
Produkcja: Francja, 2019
Gatunek: familijny, przygodowy
Dystrybutor filmu: Kino Świat
Reżyseria: Gilles de Maistre

FILMOWE FERIE W SDK

18.02.2019 godz. 14.00
19.02.2019 godz. 14.00
20.02.2019 godz. 14.00

Ceny biletów;
Bilet normalny – 12 zł
Bilet z sanocką KDR – 10 zł

Kasa czynna w godz. 8.00 – 19.00

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Vice

Gatunek: biograficzny / dramat
Czas trwania: 132 min.
Produkcja: USA , 2018
Gatunek: biograficzny / dramat
Dystrybutor filmu: Forum Film
Reżyseria: Adam McKay
Obsada: Alison Pill, Amy Adams, Steve Carell

19.02.2019 godz. 19.00
20.02.2019 godz. 19.00
21.02.2019 godz. 19.45

Cena biletu – 15 zł
Bilet dla osób posiadających sanocką KDR – 12 zł

Kasa czynna w godz. 14.00 – 20.00

„Vice” – historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

„Vice” to wielka aktorska metamorfoza Christiana Bale’a w roli Dicka Cheneya oraz fantastyczne role Sama Rockwella jako George’a W. Busha i Amy Adams jako Lynne Cheney.


JAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule nazwy filmu, na który chcielibyście się wybrać, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy film! Śpieszcie się, wygrywa szybkość w zgłoszeniach!

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje od godziny 12.00 16 lutego (sobota)! Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu w poniedziałek 18 lutego!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK

18-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)