REKLAMA
REKLAMA

KONKURS: Pięć rodzinnych wejściówek do wodnego świata Aquaruthenii! SPRAWDŹ!

SANOK / PODKARPACIE. Marzy Wam się wypoczynek wśród wodnych atrakcji? Rodzinny, beztroski wyjazd? Ten konkurs jest dla Was! Mamy do rozdania PIĘĆ CAŁODZIENNYCH, RODZINNYCH BILETÓW do kompleksu Aquaruthenia na Słowacji. Sprawdź, jak je zdobyć!

 

Svidnickie kąpielisko letnie jest znane pewnie wielu osobom z Sanoka i okolic. Ale zanim lato nadejdzie co powiecie na wypoczynek w całorocznym ośrodku SPA? Zaledwie 15 km od przejścia granicznego Barwinek-Dukla.

Ośrodek SPA w swoim wnętrzu skrywa prawdziwy raj dla wszystkich miłośników wodnego relaksu. Znajdziemy tam baseny z przeróżnymi atrakcjami, takimi jak podwodne ławki, gejzery oraz różne dysze wodne. Do tego pachnące, lecznicze kąpiele eukaliptusowe, czy Kąpiel Stóp według Kneippa.

Temperatura wody w basenach waha się od 32 do 36°C, więc nikomu na pewno nie będzie zimno.

Dla dużych i małych

W svidnickiej Aquaruthenii znajdą coś dla siebie zarówno ci duzi,jak i mali. Aż pięć rodzajów saun oraz grota solna. Jeżeli do tego dodamy dwie zjeżdżalnie, zamek do skakania wraz z ścianką wspinaczkową dla dzieci i wiele innych atrakcji, mamy gotowy, świetny plan na popołudnie dla całej rodziny.

Mamy dla Państwa 5 darmowych, rodzinnych, całodniowych wejściówek do svidnickiej Aquaruthenii na cały kompleks.

 

Partnerem medialnym Aquaruthenii w Svidniku są portale: Esanok.pl i Bieszczady24.pl

 

 

materiały nadesłaneJAK WYGRAĆ BILETY? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy:

  • polubić post konkursowy na naszym fanpage na Facebooku;
  • wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule AQUARUTHENIA, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu

WAŻNE! Mamy dla państwa pięć rodzinnych zaproszeń do kompleksu Aquaruthenia. CODZIENNIE przez 5 dni będzie można wygrać jedną wejściówkę rodzinną do obiektu. Należy pamiętać, że zgłoszenia w konkursie można dokonać tylko raz z konkretnego adresu email danego dnia. Nie można również wygrać dwóch i więcej rodzinnych wejściówek do Aquaruthenii.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia każdego dnia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje przez kolejnych 5 dni: od 27 lutego do 3 marca w godzinach 11.00-13.00. Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie lub wyniki konkursu pojawią się na naszym fanpage, z oznaczeniem wygranych. Śledźcie nas! Rozwiązanie konkursu 4 marca!

Udział w przedmiotowym konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

28-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)