REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar kuchni i płonące kontenery

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy z powiatu sanockiego interweniowali na drogach oraz na zgłoszenia o pożarach. Warto także podkreślić, że niemal do końca maja wspierali i wspomagali działania przeciwpowodziowe w powiecie mieleckim.

 

Płonące śmieci

W Pielni oraz w Sanoku na Alei WP strażacy interweniowali w związku z pożarem kontenerów na śmieci.

Osy i szerszenie

Pierwsza tegoroczna interwencja dotycząca gniazd niebezpiecznych owadów. Ochotnicy z Poraża podjęli działania na ul. Rzemieślniczej w Zagórzu.

Wypadek motocyklisty i kolizja drogowa

W miniony weekend w Wujskiem na serpentynach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Jedna osoba została poszkodowana.

Z kolei na ul. Jana Pawła II w Sanoku miała miejsce kolizja drogowa z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Pożar kuchni

W Pakoszówce doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ogień pojawił się w kuchni. Interweniowali strażacy z JRG Sanok (3) oraz OSP Pakoszówka.

Pikniki pod opieką

Miniony weekend upłynął pod znakiem Dnia Dziecka. Strażacy-ochotnicy dbali o bezpieczeństwo uczestników pikników w Besku i Odrzechowej.

foto: archiwum esanok.pl/poglądowe

 

KP PSP Sanok

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)