REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar kuchni i płonące kontenery

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy z powiatu sanockiego interweniowali na drogach oraz na zgłoszenia o pożarach. Warto także podkreślić, że niemal do końca maja wspierali i wspomagali działania przeciwpowodziowe w powiecie mieleckim.

 

Płonące śmieci

W Pielni oraz w Sanoku na Alei WP strażacy interweniowali w związku z pożarem kontenerów na śmieci.

Osy i szerszenie

Pierwsza tegoroczna interwencja dotycząca gniazd niebezpiecznych owadów. Ochotnicy z Poraża podjęli działania na ul. Rzemieślniczej w Zagórzu.

Wypadek motocyklisty i kolizja drogowa

W miniony weekend w Wujskiem na serpentynach doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. Jedna osoba została poszkodowana.

Z kolei na ul. Jana Pawła II w Sanoku miała miejsce kolizja drogowa z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Pożar kuchni

W Pakoszówce doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Ogień pojawił się w kuchni. Interweniowali strażacy z JRG Sanok (3) oraz OSP Pakoszówka.

Pikniki pod opieką

Miniony weekend upłynął pod znakiem Dnia Dziecka. Strażacy-ochotnicy dbali o bezpieczeństwo uczestników pikników w Besku i Odrzechowej.

foto: archiwum esanok.pl/poglądowe

 

KP PSP Sanok

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)