REKLAMA
REKLAMA

Kupowali „mieszkanie w chmurach”! Dziś są zachwyceni! (VIDEO)

Kupowali „mieszkanie w chmurach”! Dziś są zachwyceni! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. 17 miesięcy trwała budowa 40 rodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Robotniczej w Sanoku. Pierwsi, którzy zdecydowali się nabyć własne cztery kąty, tak naprawdę kupowali „mieszkanie w chmurach”, bo na działce gdzie dziś stoi budynek, nie było kompletnie nic! W niedzielne popołudnie 22 września, nastąpiło uroczyste poświęcenie i oddanie mieszkańcom kluczy do ich mieszkań.

Podczas uroczystego przekazania kluczy mieszkańcom, Prezes Zarządu spółki Ban-Dom Janina Roś – inwestor a zarazem generalny wykonawca inwestycji, podziękowała nabywcom za zaufanie, jakim obdarzyli Spółkę decydując się na zakup mieszkań w trakcie realizacji. Zarząd podziękował również podwykonawcom za pracę włożoną w budowę budynku, która pozwoliła na terminowe oddanie obiektu nabywcom nieruchomości.

Podziękowania skierowała na ręce Starosty Powiatu Sanockiego oraz Burmistrza miasta Sanoka za życzliwość i wsparcie w trakcie realizacji inwestycji

Po oficjalnej części wydarzenia, mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi długo i radośnie bawili się podczas pierwszego Dnia Sąsiada zorganizowanego przez inwestora. Zarząd spółki BAN-DOM wyraził nadzieje, że impreza zyska przymiot cyklicznej i na stałe wpisze się w tradycję mieszkańców bloku.

Inwestycja przy ul. Robotniczej została przyjęta przez Sanoczan z wielkim entuzjazmem. O powyższym najlepiej świadczą już tylko pojedyncze mieszkania, które pozostały do kupienia u dewelopera.

Zaprojektowany przez miejscowe biuro architektoniczne budynek wyróżnia się na tle okolicznych bloków nowoczesnym designem. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, udogodnienia takie jak winda, czy ogrodzona posesja, jak również dopracowane detale zapewniają nabywcom mieszkań najwyższą jakość.Mieszkańcy i goście nie kryli zachwytu.

Inwestycja była pierwszą realizowaną przez spółkę BAN DOM w Sanoku, ale kierownik robót Janusz Podkowski i Prezes Zarządu Janina Roś zrealizowali wiele obiektów. Wieloletni dorobek jest spory, a „Spółka BAN DOM” realizuje obecnie budowę Apartamentów Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych.

foto: nadesłane

 

30-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: