REKLAMA
REKLAMA

Mamy świetnych perkusistów! Sukcesy młodych muzyków

SANOK / BIŁGORAJ. W Biłgoraju odbyły się V Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych. Uczestników konkursu oceniało Jury w składzie: prof. dr hab. Urszula Bereźnicka – Pniak, mgr Dariusz Kaśnicki oraz mgr Małgorzata Kolasa. PSM I i II st. im. Wandy Kossakowej reprezentowało trzech uczniów, którzy znakomicie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne zdobywając wysokie nagrody.

Ośmiolatkowie, Filip Domaradzki i Orest Maszluch, okazali się najlepsi w swojej kategorii zdobywając ex aequo II miejsce. Uczeń klasy czwartej – Szymon Krowiak wystąpił w II kategorii i wywalczył III miejsce. Dla całej trójki był to pierwszy konkurs, gdzie prezentowali swoje umiejętności w grze solowej. Uczniów do konkursu przygotował Maksymilian Pacześniak, a młodym wykonawcom akompaniowała Dorota Skibicka.

Pedagodzy również otrzymali dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów i wyróżniający akompaniament. Gratulujemy nauczycielowi i jego uczniom sukcesu. Z pewnością jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o ich osiągnięciach. Zaangażowanie w pracę i dar dostrzegania i szlifowania talentów, to dobry prognostyk na przyszłość!

 

nadesłane

09-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)