REKLAMA
REKLAMA

Mamy świetnych perkusistów! Sukcesy młodych muzyków

SANOK / BIŁGORAJ. W Biłgoraju odbyły się V Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych. Uczestników konkursu oceniało Jury w składzie: prof. dr hab. Urszula Bereźnicka – Pniak, mgr Dariusz Kaśnicki oraz mgr Małgorzata Kolasa. PSM I i II st. im. Wandy Kossakowej reprezentowało trzech uczniów, którzy znakomicie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne zdobywając wysokie nagrody.

Ośmiolatkowie, Filip Domaradzki i Orest Maszluch, okazali się najlepsi w swojej kategorii zdobywając ex aequo II miejsce. Uczeń klasy czwartej – Szymon Krowiak wystąpił w II kategorii i wywalczył III miejsce. Dla całej trójki był to pierwszy konkurs, gdzie prezentowali swoje umiejętności w grze solowej. Uczniów do konkursu przygotował Maksymilian Pacześniak, a młodym wykonawcom akompaniowała Dorota Skibicka.

Pedagodzy również otrzymali dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów i wyróżniający akompaniament. Gratulujemy nauczycielowi i jego uczniom sukcesu. Z pewnością jeszcze niejednokrotnie usłyszymy o ich osiągnięciach. Zaangażowanie w pracę i dar dostrzegania i szlifowania talentów, to dobry prognostyk na przyszłość!

 

nadesłane

09-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)