REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Akcja poszukiwawcza (FOTO)

RZEPEDŹ / PODKARPACIE. W niedzielę 10 listopada strażacy-ochotnicy, policja, GOPR zostali postawieni na nogi. Poszukiwano mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo.

Jak informują strażacy-ochotnicy z OSPO KSRG Rzepedź, do zdarzenia doszło w niedzielę 10 listopada.

O godzinie 15:04 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań mężczyzny, który wg zgłaszającej to zdarzenie kobiety, udał się w górę w kierunku lasu, aby popełnić samobójstwo. Kobieta podążyła za tym mężczyzną, jednak w pewnej chwili straciła go z oczu w zaroślach. Będąc cały czas z nami w kontakcie telefonicznym ponownie natrafiła na mężczyznę i poinformowała, w którym miejscu się znajdują – relacjonują strażacy.

 

Mężczyzna został sprowadzony w dół w okolicę budynku gminy Komańcza i przekazany ratownikom pogotowia. Ślady na jego szyi wskazywały na nieudaną próbę samobójczą. Do zdarzenia zostały zadysponowane trzy jednostki OSP z Rzepedzi, Komańczy i Niebieszczan, pogotowie, policja i Bieszczadzki GOPR. Jednostka z Niebieszczan, która specjalizuje się w akacjach poszukiwawczych w związku z dość szybkim znalezieniem mężczyzny ostatecznie została odwołana – kwitują strażący-ochotnicy.

źródło/foto: OSP KSRG Rzepedź

12-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)