REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Akcja poszukiwawcza (FOTO)

RZEPEDŹ / PODKARPACIE. W niedzielę 10 listopada strażacy-ochotnicy, policja, GOPR zostali postawieni na nogi. Poszukiwano mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo.

Jak informują strażacy-ochotnicy z OSPO KSRG Rzepedź, do zdarzenia doszło w niedzielę 10 listopada.

O godzinie 15:04 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań mężczyzny, który wg zgłaszającej to zdarzenie kobiety, udał się w górę w kierunku lasu, aby popełnić samobójstwo. Kobieta podążyła za tym mężczyzną, jednak w pewnej chwili straciła go z oczu w zaroślach. Będąc cały czas z nami w kontakcie telefonicznym ponownie natrafiła na mężczyznę i poinformowała, w którym miejscu się znajdują – relacjonują strażacy.

 

Mężczyzna został sprowadzony w dół w okolicę budynku gminy Komańcza i przekazany ratownikom pogotowia. Ślady na jego szyi wskazywały na nieudaną próbę samobójczą. Do zdarzenia zostały zadysponowane trzy jednostki OSP z Rzepedzi, Komańczy i Niebieszczan, pogotowie, policja i Bieszczadzki GOPR. Jednostka z Niebieszczan, która specjalizuje się w akacjach poszukiwawczych w związku z dość szybkim znalezieniem mężczyzny ostatecznie została odwołana – kwitują strażący-ochotnicy.

źródło/foto: OSP KSRG Rzepedź

12-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)