REKLAMA
REKLAMA

Mieć przyszłość w swoich rękach

Mieć przyszłość w swoich rękach

Pani Asia, absolwentka Centrum Kształcenia Torus, dziś jest asystentką w gabinecie stomatologicznym. Jak twierdzi, otworzyły się przed nią perspektywy pracy, po zakończeniu nauki i pozytywnym zdaniu egzaminów w placówce. 

– Nigdy nie chciałam być związana z medycyną, a jednak wyszło inaczej. Szukałam pomysłu na siebie, aż kiedyś zobaczyłam zapotrzebowanie na pracowników w sektorze medycznym – zaczyna nasza rozmówczyni.

– Pamiętam jak dziś, jak wyświetliło mi się na facebooku ogłoszenie Centrum Kształcenia Torus, gdzie oferowano do zdobycia zawód asystentki stomatologicznej w rok czasu. Pomyślałam, że może warto spróbować przecież to mnie nic nie kosztuje. I tak zaczęła się moja przygoda z nauką z w tej szkole. Tak naprawdę nie wiedziałam, że ten czas aż tak szybko minie – podkreśla pani Asia.

Na wspomnianym kierunku, pani Asia nauczyła się przygotowania pacjenta do zabiegów stomatologicznych, użytkowania i konserwowania urządzeń w gabinecie stomatologicznym oraz komunikacji z drugim człowiekiem. Po pozytywnie zdanym egzaminie, nie ma wątpliwości, że decyzja podjęcia nauki była słuszna.

– Idąc z wynikami egzaminu i szukając pracy w tym zawodzie mam wiele perspektyw na pracę, nie wiedząc tak naprawdę, że to mnie spotka. Dzisiaj pracuje już ponad rok czasu jako asystentka stomatologiczna. Zdałam sobie sprawę, że zrobiłam duży krok, który pozwolił mi rozwinąć skrzydła. Idąc do pracy wiem, że spełniam się zawodowo i mam wiele szczęścia w życiu – kończy optymistycznie pani Joanna, absolwentka Centrum Kształcenia Torus.

www.szkola-torus.pl

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

22-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: