REKLAMA
REKLAMA

Monika Brewczak radną Sejmiku Województwa Podkarpackiego

SANOK / PODKARPACIE. Zdobycie mandatu posła przez Marię Kurowską, Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego sprawia, że zwalnia się miejsce w Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Przypada ono kolejnej na liście PiS w wyborach do sejmiku, czyli pani Monice Brewczak.

W sumie do sejmiku w 2018 roku, na KW Prawo i Sprawiedliwość swój głos oddało 52,25% wyborców, co przełożyło się na 25 mandatów. Z naszego okręgu nr 5 dostali się: Maria Kurowska, Wojciech Zając, Jerzy Borcz, Adam Śnieżek, Dorota Łukaszyk i Adam Drozd.

Po zdobyciu przez posła Bogdana Rzońce mandatu europosła w maju tego roku, do Sejmu dostała się Adam Śnieżek. Na jego miejsce wskoczyła Joanna Bril. Kolejną na liście jest wspomniana Monika Brewczak, która w sejmiku zajmie miejsce Marii Kurowskiej.

Tym samym Ziemia Sanocka będzie miała dwóch przedstawicieli w Sejmiku Województwa Podkarpackiego:  Monikę BrewczakAdama Drozda.

Monika Brewczak. foto: archiwum prywatne

14-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)