REKLAMA
REKLAMA

NADESŁANE: O poranku -7 st. Celsjusza! Idzie zima? (FOTO)

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Jesienne poranki są już dosyć chłodne. Na termometrach kilka kresek poniżej zera, oszronione szyby samochodów i trawy. W Smolniku koło Komańczy temperatura we wtorek o 7.15 wynosiła aż -7 st. C!

Jeden z naszych Czytelników informuje, że w Smolniku poranek był mroźny, niczym w zimie. Temperatura spadła 7 st. poniżej zera. Ale widoki przepiękne!

A u Was jaką temperaturę o poranku wskazał termometr?

Zapraszamy do nadsyłania zdjęć do redakcji na adres mailowy: redakcja@esanok.pl.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

 

foto: nadesłane

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)