REKLAMA
REKLAMA

Nagroda za udział w programie „Wzorowa Łazienka” dla „siódemki”

SANOK DĄBRÓWKA / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Sanoku postanowili w tym roku wziąć udział w piątej edycji programu „Wzorowa Łazienka” , którego inicjatorem jest marka Domestos. Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkołach publicznych. Jak co roku, programowi towarzyszył konkurs, w którym szkoły mogły wygrać remont łazienki.


Dzieci, nauczyciele i rodzice z dzielnicy Dąbrówka dołożyli wszelkich starań, aby codziennie zdobywać punkty promujące ich szkołę. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia pogłębiające edukację uczniów w zakresie właściwych nawyków higienicznych. Uczniowie przygotowali galerię prac plastycznych przedstawiających wymarzoną łazienkę. Dodatkowo zdobywano punkty za paragony i aplikację mobilną „Wzorowa Łazienka”.

Po dwóch miesiącach zmagań okazało się, że Siódemka znalazła się wśród 100 szkół, które zebrały największą ilość głosów. Szkoła otrzymała Nagrodę III stopnia – zestawy środków czystości marki Domestos. Produkty pozwolą zadbać o czystość szkolnych toalet przez cały rok.

 

materiały nadesłane

31-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)