REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Nagroda za udział w programie „Wzorowa Łazienka” dla „siódemki”

SANOK DĄBRÓWKA / PODKARPACIE. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Sanoku postanowili w tym roku wziąć udział w piątej edycji programu „Wzorowa Łazienka” , którego inicjatorem jest marka Domestos. Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkołach publicznych. Jak co roku, programowi towarzyszył konkurs, w którym szkoły mogły wygrać remont łazienki.


Dzieci, nauczyciele i rodzice z dzielnicy Dąbrówka dołożyli wszelkich starań, aby codziennie zdobywać punkty promujące ich szkołę. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia pogłębiające edukację uczniów w zakresie właściwych nawyków higienicznych. Uczniowie przygotowali galerię prac plastycznych przedstawiających wymarzoną łazienkę. Dodatkowo zdobywano punkty za paragony i aplikację mobilną „Wzorowa Łazienka”.

Po dwóch miesiącach zmagań okazało się, że Siódemka znalazła się wśród 100 szkół, które zebrały największą ilość głosów. Szkoła otrzymała Nagrodę III stopnia – zestawy środków czystości marki Domestos. Produkty pozwolą zadbać o czystość szkolnych toalet przez cały rok.

 

materiały nadesłane

31-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)