REKLAMA
REKLAMA

Najnowszy singiel Michała Matuszewskiego! Posłuchaj koniecznie! (VIDEO)

Najnowszy singiel Michała Matuszewskiego! Posłuchaj koniecznie! (VIDEO)

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Michał Matuszewski, finalista Must Be The Music pochodzący z Bieszczad, wydał swój autorski singiel. Posłuchajcie „Nie uciekaj przed miłością” do słów Ryszarda Dobosza.

  

Michał urodził się 14 stycznia 1995 r. w małej bieszczadzkiej wsi Myczków (woj. podkarpackie). Przygoda Michała z muzyką rozpoczęła się w dzieciństwie. Talent chłopca odkryła jego babcia. To od niej otrzymał pierwszy instrument – keyboard. Edukację muzyczną rozpoczął u Lilii Różyckiej, nauczycielki muzyki

Ukończył dwa stopnie szkoły muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu. Grę na tym instrumencie doskonalił pod czujnym okiem prof. ośw. Andrzeja Smolika. Gra nie tylko na akordeonie, ale również na fortepianie. Swoją przyszłość wiąże z muzykoterapią, dlatego wybrał studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej w PWSZ Sanok.

Supportował koncerty m.in. Rafała Brzozowskiego, Haliny Frąckowiak, Haliny Kunickiej, Andrzeja Piasecznego. Zagrał improwizację do znanej ballady „ Oj czyj to kiń stoit” z Leszkiem Możdżerem. Wykonał kilkadziesiąt koncertów charytatywnych.

Doceniony przez setki tysięcy ludzi

Największą popularność zdobył dzięki występowi w programie telewizji POLSAT: Must Be The Music. Tylko Muzyka 11 w 2016 roku. Zachwycone twarze jurorów programu Must Be the Music były wystarczającym dowodem na jego talent. Zaczarował jury i publiczność brawurowym wykonaniem piosenki „Człowieczy los” z repertuaru Anny German „Pięknie mogę go słuchać na okrągło”, „Super głos!!! Niesamowite WOW” to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się w sieci po występie młodego wokalisty. Jego los doprowadził do finału Must Be The Music wraz z Olgą Garstką. W finale zajął II miejsce.

Mówią, że słyszą kobietę…

Gdyby słuchacz zamknął oczy, a Michał zacząłby śpiewać jest ogromne prawdopodobieństwo, że ucho ludzkie powie: KOBIETA! I tak jest najczęściej. Barwa głosu jest trudna do określenia. Można nazwać go tenor altino. Jest to niezwykle rzadko spotykany głos, ponieważ wykracza poza skalę głosu mężczyzny.

źródło: Michał Matuszewski Facebook/YT

17-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)