REKLAMA
REKLAMA

Największą satysfakcją jest uśmiech i radość osób toczących najważniejszą walkę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 17 października miało miejsce ważne wydarzenie, Powiat Brzozowski uhonorował Annę Nowakowską oraz Stowarzyszenie „SANITAS” tytułem Zasłużonego dla Powiatu Brzozowskiego.

W imieniu swoim i całej ekipy Stowarzyszenia, chciałam ogromnie podziękować za tak prestiżowe wyróżnienie. Od lat naszą największą satysfakcją jest uśmiech i radość osób toczących najważniejszą walkę w swoim życiu. Wierzymy, że tak właśnie zmienia się świat, dobrymi uczynkami, czasem ciepłym słowem, uściskiem dłoni, nadzieją na lepsze jutro.

Mimo wszystko takie wyróżnienie daje ogromną motywację do dalszej charytatywnej pracy, przede wszystkim w tych trudnych momentach naszych działań.

To pokazuje również, że wsparcie osób z chorobą nowotworową jest ważne dla Władz Powiatu Brzozowskiego, a ich problemy i potrzeby są dostrzegane. Daje nam to nadzieję, że coraz więcej uda nam się zdziałać, że profilaktyka będzie szeroko promowana a komfort leczenia i życia pacjentów na coraz wyższym poziomie.

Na ten sukces pracowało mnóstwo osób i nie sposób ich wszystkich wymienić. Chciałabym na pewno podziękować Dyrekcji i Personelowi Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie, za współpracę i otwartość na nasze .. czasem szalone pomysły, wszystkim Sponsorom bez których, niewiele udało by się zdziałać, oraz całej ekipie Sanitasu i wolontariuszom wspierającym, poświęcającym swój wolny czas, siły i energię od tylu już lat. To sami wyjątkowi ludzie, jestem dumna, że tworzymy to razem stojąc na straży zdrowia, życia i lepszego jutra pacjentów.

Dziękujemy całemu Konsylium, za dostrzeżenie i docenienie naszej działalności.

źródło: Sanitas  Sanok

18-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)