REKLAMA
REKLAMA

Narkotyki i dopalacze zabijają. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty

Edukacja i profilaktyka to jedno z wielu zadań wykonywanych przez policjantów, dla których priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. W trakcie spotkania z młodzieżą policjanci informowali uczniów o kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

Policjanci zawsze odpowiadają na prośby placówek oświatowych, organizując spotkania edukacyjne dla młodzieży. Tym razem funkcjonariusze uczestniczyli w spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Ustrzykach Dolnych, gdzie omawiano kwestie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Podczas wizyty policjanci informowali o kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało kampanię o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, której hasło brzmi „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Została ona opracowana w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020, a jej realizacja przewidziana jest w okresie od 2 kwietnia do 31 grudnia br. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości młodych ludzi na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i nowych narkotyków, tzw. dopalaczy, w tym konsekwencji zarówno zdrowotnych, prawnych, jak i społecznych uzależnienia od tych substancji.

KPP Ustrzyki Dolne

18-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)