REKLAMA
REKLAMA

Nie żyje 58-letni mężczyzna. Zginął zasypany ziemią (ZDJĘCIA)

ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Do ogromnej tragedii doszło dzisiaj w Odrzechowej. Podczas kopania studni przy domu mężczyzna został zasypany ziemią. Natychmiast rozpoczęła się zakrojona na szeroką skalę akcja ratunkowa. Niestety po wydobyciu 58-latka spod ziemi stwierdzono zgon.

Policja otrzymała zgłoszenie dzisiaj o godzinie 10:47.

Podczas prac przy kopaniu studni nagle osunęła się ziemia i przysypała 58-letniego mężczyznę. Natychmiast powiadomiono służby. Na miejscu pojawili się ratownicy, strażacy, policjanci, ale także załoga śmigłowca LPR, ratownicy GOPR, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wysokościowego z JRG Krosno czy Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Straży Pożarnej z Dębicy.

Ogromną pracę mieli do wykonania dwaj operatorzy koparek. Obie maszyny z zawrotną wręcz prędkością odkopywały zwały ziemi. Z relacji świadków wynika, że w pewnym momencie widać było już poszkodowanego, ale ziemia znów się obsunęła.

Sama akcja odrzucania zwalonej ziemi trwała około godziny.

Niestety, po dotarciu do poszkodowanego stwierdzono zgon. Na miejsce kierował się prokurator, który miał podjąć decyzję o ewentualnym zabezpieczeniu ciała do badań.

20-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)