REKLAMA
REKLAMA

Noc Bibliotek w Pisarowcach. Nie zabrakło niespodzianek! (FOTO)

PISAROWCE / PODKARPACIE. Biblioteka Gminna w Pisarowcach wraz z swoimi młodymi czytelnikami 5 października w sobotę w godzinach od 18.00 do 22.00 włączyła się w ogólnopolską NOC BIBLIOTEK 2019, podczas której gościem specjalnym dzięki multimediom był kabaret HRABI ze specjalnym programem.


Uczestnicy spotkania w Pisarowcach, tak jak w całej Polsce, dzięki przesłanym przez organizatorów materiałom mogli wspaniale się bawić Flirtem Literackim i zgodnie z tegorocznym hasłem „ZNAJDŹMY WSPÓLNY JĘZYK” zagrać w kilka gier oraz pooglądać film „Ptyś i Bill”. Na pamiątkę czterogodzinnej fantastycznej zabawy, każdy uczestnik otrzymał specjalnie dedykowane na ten dzień zakładki do książek oraz naklejki, a w zasobach bibliotecznych pozostały przekazane książki dla najmłodszych.

NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania, bo ta ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób ma zachęcić do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku.

Dlatego wszystkich … małych i dużych … zapraszamy do Biblioteki Gminnej w Pisarowcach – tu oprócz książek, planszówek i multimediów oraz różnych warsztatów, czeka wiele niespodzianek – zachęca Edyta Bielak z Biblioteki w Pisarowcach.

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)