REKLAMA
REKLAMA

Nowe wyzwanie przed zawodnikami Samuraja Sanok. Trzymamy kciuki! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 7-8.2019 w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Oriental Rules (junior, senior) oraz MP kick light (mastres). Formuła Oriental Rules charakteryzuje się możliwością zadawania ciosów łokciami oraz klinczy i podcinania rywala na co zwracają sędziowie uwagę przy punktowaniu. Po raz pierwszy w historii w Mistrzostwach Polski w Oriental Rules wezmą udział zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok – Kamil Rościński (senior 67 kg) Adam Tutak (junior Starszy 86 kg) Miłosz Baran (junior starszy 67 kg).

Po sukcesach w mistrzostwach Polski w formule K-1 Rules, w których Samuraj Trans-San Sanok został drużynowo BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI, zdobywając 3 złote 1 srebrny i 1 brązowy medal oraz formule Low-Kick, w której Miłosz Baran i Adam Tutak zostali Mistrzami Polski przyszedł czas na sukcesy międzynarodowe i na ringu zawodowym – przypomnijmy, że w tym roku zawodowym mistrzem Polski w formule K-1 Rules został Kami Rościński, natomiast Miłosz i Adam wywalczyli indywidualnie Puchary Świata w swoich kategoriach wagowych w Budapeszcie oraz również na Węgrzech sięgnęli po srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy w formule K-1 Rules.

– Decyzję o starcie podjęliśmy ponieważ we wrześniu z przyczyn osobistych Kamila i zdrowotnych Adama zmuszeni byliśmy odpuścić wyjazd do Czeskiej Pragi na Puchar Europy. Chcieliśmy zatem zakończyć rok startem, a przy okazji liczymy, że uda się odnieść kolejne sukcesy i zgarnąć tytuły MP w 3 formule kickboxingu, co zaznaczałoby pełną dominację zawodników Samuraja w swoich kategoriach wagowych w Polsce – mówi Marcin Solarz, prezes klubu Samuraj Trans-San Sanok.

Zawodnikom Samuraja życzymy powodzenia!

źródło: materiały nadesłane

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)