REKLAMA
REKLAMA

Nowe wyzwanie przed zawodnikami Samuraja Sanok. Trzymamy kciuki! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W dniach 7-8.2019 w Starachowicach odbędą się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Oriental Rules (junior, senior) oraz MP kick light (mastres). Formuła Oriental Rules charakteryzuje się możliwością zadawania ciosów łokciami oraz klinczy i podcinania rywala na co zwracają sędziowie uwagę przy punktowaniu. Po raz pierwszy w historii w Mistrzostwach Polski w Oriental Rules wezmą udział zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok – Kamil Rościński (senior 67 kg) Adam Tutak (junior Starszy 86 kg) Miłosz Baran (junior starszy 67 kg).

Po sukcesach w mistrzostwach Polski w formule K-1 Rules, w których Samuraj Trans-San Sanok został drużynowo BRĄZOWYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI, zdobywając 3 złote 1 srebrny i 1 brązowy medal oraz formule Low-Kick, w której Miłosz Baran i Adam Tutak zostali Mistrzami Polski przyszedł czas na sukcesy międzynarodowe i na ringu zawodowym – przypomnijmy, że w tym roku zawodowym mistrzem Polski w formule K-1 Rules został Kami Rościński, natomiast Miłosz i Adam wywalczyli indywidualnie Puchary Świata w swoich kategoriach wagowych w Budapeszcie oraz również na Węgrzech sięgnęli po srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy w formule K-1 Rules.

– Decyzję o starcie podjęliśmy ponieważ we wrześniu z przyczyn osobistych Kamila i zdrowotnych Adama zmuszeni byliśmy odpuścić wyjazd do Czeskiej Pragi na Puchar Europy. Chcieliśmy zatem zakończyć rok startem, a przy okazji liczymy, że uda się odnieść kolejne sukcesy i zgarnąć tytuły MP w 3 formule kickboxingu, co zaznaczałoby pełną dominację zawodników Samuraja w swoich kategoriach wagowych w Polsce – mówi Marcin Solarz, prezes klubu Samuraj Trans-San Sanok.

Zawodnikom Samuraja życzymy powodzenia!

źródło: materiały nadesłane

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)