REKLAMA
REKLAMA

NOWOSIELCE: Przedszkolaki zrobiły dziadkom niespodziankę. Zobacz FOTORELACJĘ!

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. Przedszkolaki z Tęczowego Przedszkola w Nowosielcach  ugościły swoje babcie i dziadków. Niespodzianka wypadła świetnie, a dziadkowie z pewnością zapamiętają ten na dzień na długo.

Maluchy długo czekały na ten moment. Miniony poniedziałek przyniósł szczególnie piękne, wzruszające chwile dla dzieci, ich babć i dziadków oraz wszystkich pracowników Tęczowego Przedszkola w Nowosielcach.

Przedszkolaki chcąc pokazać ogromną miłość, jaką darzą Babcie i Dziadków, zaprezentowały się w tańcach ludowych i inscenizacjach w Domu Kultury w Nowosielcach. Seniorzy, którzy zasiedli na widowni, obejrzeli nie lada przedstawienie. Wyjątkowe, bo stworzone z najszczerszych serduszek maluchów. Dziadkowie z tego wyjątkowego spotkania nie wyszli z pustymi rękami. Zostali obdarowani specjalnymi kalendarzami, wykonanymi przez kochane wnuczęta. Był też słodki poczęstunek, wiele wzruszeń, wspomnieć i uśmiechów. Niektórzy dziadkowie pokonali setki kilometrów, aby móc obejrzeć niespodziankę przygotowaną specjalnie dla nich.

To nie ostatnie takie spotkanie. Przedszkolaki z pewnością zaskoczą ich jeszcze nie raz.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

05-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)