REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA SANOKA: Zmiana organizacji ruchu na Krakowskiej. Będą dodatkowe utrudnienia!

SANOK / PODKARPACIE. Uwaga kierowcy! Od piątku 26 kwietnia na wjeździe do miasta od strony Krosna i Brzozowa na ul. Krakowskiej będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu. Pojedziemy południową częścią jezdni krajowej 28. Wykonawca kontynuuje przebudowę skrzyżowania, powstaje rondo.

   

W dniach od 26.04.2019 do 29.04.2019 wystąpią dodatkowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu DK28 (ul. Krakowska) z DW886 (kierunek Brzozów). Prace związane są z planowaną zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu – przeniesienie ruchu na jezdnię południową drogi krajowej. Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo i zgodny z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu – informuje Damian Delikat, zastępca dyrektora kontraktu MAX BÖGL Polska.

Jak dodaje, wprowadzenie kolejnego etapu będzie polegało na czasowym wstrzymywaniu ruchu, zmianie oznakowania pionowego i poziomego i docelowo zmianie przebiegu korytarzy ruchu. Może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji.

Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem – dodaje Delikat.

 

foto: nadesłane/A. Mycio

25-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)