REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: „Pan na wózku inwalidzkim musiał zawrócić” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Nasi Czytelnicy nadsyłają kolejne zdjęcia prezentujące zachowania kierowców przy parkowaniu. Tym razem, nieprzyjemna sytuacja spod jednego z marketów. Niestety, jak relacjonuje autor zdjęć, jeden z samochodów zablokował wjazd dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.

Gratuluję kierowcy, który zablokował wejście do sklepu na ul. Feliksa Gieli w Sanoku. Panie z wózkami nie miały szans wejścia do sklepu. Pan na wózku inwalidzkim musiał zawrócić – pisze do nas wyraźnie zirytowany Czytelnik.

źródło: materiały nadesłane

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)