REKLAMA
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: „Pan na wózku inwalidzkim musiał zawrócić” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Nasi Czytelnicy nadsyłają kolejne zdjęcia prezentujące zachowania kierowców przy parkowaniu. Tym razem, nieprzyjemna sytuacja spod jednego z marketów. Niestety, jak relacjonuje autor zdjęć, jeden z samochodów zablokował wjazd dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.

Gratuluję kierowcy, który zablokował wejście do sklepu na ul. Feliksa Gieli w Sanoku. Panie z wózkami nie miały szans wejścia do sklepu. Pan na wózku inwalidzkim musiał zawrócić – pisze do nas wyraźnie zirytowany Czytelnik.

źródło: materiały nadesłane

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)