REKLAMA
REKLAMA

Pędził blisko 130 km/h! Nie miał prawa jazdy

BLIZNE / PODKARPACIE. Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętaj, że zimowa aura na drodze często bywa zdradliwa, dlatego z dużą dozą ostrożności dostosujmy swoja prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

Wczoraj, około godz. 22, na terenie powiatu brzozowskiego policjanci pełniący służbę w miejscowości Blizne, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego renault, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kiedy funkcjonariusze dokonali pomiaru prędkości, radar wskazał 128 km/h. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy, ponieważ zostało mu zatrzymane 1 stycznia br., za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze ukarali 45-letniego mieszkańca powiatu sanockiego mandatem za popełnione wykroczenia oraz nie dopuścili do dalszego jazdy.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętaj, że zimowa aura na drodze często bywa zdradliwa, dlatego z dużą dozą ostrożności dostosujmy swoja prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Brzozów

23-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)