REKLAMA
REKLAMA

Pijana jechała samochodem trasą biegową. Wydmuchała 3 promile alkoholu

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu bieszczadzkiego, która odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Dalszą jazdę udaremniła jej funkcjonariuszka z Placówki Straży Granicznej, kiedy ta jechała trasą biegową w Ustjanowej. Kierująca oplem miała blisko 3 promile alkoholu.

Wczoraj w południe, policjanci z Ustrzyk interweniowali na trasie biegowej w Ustianowej. Ze zgłoszenia wynikało, że funkcjonariuszka z placówki Straży Granicznej w Czarnej, czas wolny od służby spędzała na nartach. W pewnym momencie usłyszała jadący trasą biegową samochód. Przerwała jazdę na nartach i poszła przez las w kierunku miejsca, skąd słychać było pojazd.

Strażniczka graniczna zatrzymała auto, żeby przekazać kierowcy, że w tym miejscu nie można jeździć samochodem. Od kierującej oplem wyczuła alkohol, zabrała jej kluczyki od pojazdu i powiadomiła policję. Po przybyciu patrolu okazało się, że mieszkanka powiatu bieszczadzkiego, ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

 

KPP Ustrzyki Dolne

27-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)