REKLAMA
REKLAMA

POBIEDNO. Motocyklista zderzył się z samochodem i uciekł

POBIEDNO / PODKARPACIE. W sobotę w Pobiednie doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem motocyklisty. Tym razem, kierujący jednośladem bez tablic rejestracyjnych wjechał w samochód osobowy i odjechał z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy.

W sobotę przed godz. 19 w Pobiednie doszło do zderzenia samochodu z motocyklem. Kierujący jednośladem odjechał z miejsca zdarzenia.

Motocykl nie posiadał tablic rejestracyjnych. Toyotą kierował 34-letni mieszkaniec powiatu sanockiego.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Na drogach powiatu sanockiego można spotkać sporą grupę miłośników jednośladów. Niestety dość często dochodzi do wypadków z ich udziałem. W zderzeniu z samochodem mają znacznie mniejsze szanse, by wyjść z tego bez obrażeń. Będąc uczestnikami ruchu drogowego musimy pamiętać o przestrzeganiu przepisów i o zasadach bezpieczeństwa na drodze, a zwłaszcza o bezpiecznym zachowaniu się wobec innych kierujących, również motocyklami.

Apelujemy do motocyklistów o bezpieczną i rozważną jazdę, o unikanie ryzykownych manewrów, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg. Natomiast kierowcom samochodów przypominamy, że motocykliści to równorzędni uczestnicy ruchu. Na drogach nie powinno dochodzić do rywalizacji.

foto: archiwum KPP Sanok

źródło: KPP Sanok

21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)