Porażka z Izolatorem. W środę puchar!

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok uległ w meczu wyjazdowym Izolatorowi Boguchwała 0:2. Był to mecz 29. kolejki IV ligi podkarpackiej. Relacja Klubu Sportowego Ekoball.

Godz. 17.00 zaczynamy mecz.

Sklad: Krzanowski – Wójcik, Kokoć, Jaklik, Lusiusz – Tabisz, Lorenc, Posadzki, Ząbkiewicz, Sieradzki – Sobolak

Wraz z gwizdkiem sędziego zaczął padać deszcz.

8 min. Zerwana „dwójka” Łukasza Tabisza. Konieczna zmiana. Na boisku pojawia się Arek Femin.

12 min. Faul zawodnika Izolatora. Sędzia nie wiadomo dlaczego puszcza grę, skrzydłowy wrzuca piłkę w pole karne, dogranie głową w stylu „Boniek do Buncola, cudowna akcja, gooool”, z komentarzem Jana Ciszewskiego. 1-0.

15 min. Oberwanie chmury nad Izo Areną…

38 min. Żółta kartka dla Lorenca. Gramy bardziej piłkę wodną niż nożną…

Brzydki, ostry mecz, gra toczy się głównie w środku pola. Dużo fauli i błędów sędziowskich. Nasz zespół mógł strzelić gola po dobrym dośrodkowaniu Posadzkiego, obrońca wybił jednak na róg… 15-20 cm obok słupka, to mógł być samobój…

46 min. Zmiana w przerwie. Kacper Słysz zastępuje Dawida Posadzkiego.

47 min. To nie była 100% okazja, a dwustu… Patryk Wójcik z 5 metrów trafia w słupek. Dobitka Sobolaka już skuteczna. Radość naszych piłkarzy przerywa jednak gwizdek, sygnalizujący spalonego… To wątpliwa decyzja.

48 min. Znakomita, kolejna akcja Ekoballu Stali. Strzał z 16 metrów minimalnie niecelny.

Posiadamy zdecydowaną przewagę w tym fragmencie gry. Czekamy na bramki.

Dwie kolejne akcje naszego zespołu…. Do końca 30 minut gry.

65 min. Mateusz Kuzio zmienia Sobolaka.

69 min. Druga bramka dla Izolatora. Drugi gol Patryka Roga. Bramka z niczego. Pierwszy strzał obroniony przez Krzanowskiego, ale przy dobitce już nie miał szans.

70 min. Konrad Kaczmarski zastępuje Patryka Wójcika.

75 min Kuzio trafia do siatki, niestety z pozycji spalonej.

80 min. Strzał głową Kuzia. Cudownie broni golkiper gospodarzy.

82 min. Strzał głową Lorenca. Broni ponownie bramkarz Izolacji.

Sędzia dolicza 3 minuty.

Koniec.

To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Piłkarsko nie byliśmy gorsi. Zostawiliśmy mnóstwo sił i zdrowia. Przed nami Puchar Polski, ważny, może nawet najważniejszy mecz tej wiosny. Już w środę wyjeżdżamy na półfinał Wojewódzkiego Pucharu Polski do Sokolnik. W drugim półfinale grają dwaj trzecioligowcy – Stal Rzeszów oraz Sokół Sieniawa.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA – Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:0 (1:0)

źródło: KS Ekoball