REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Czy jest bezpiecznie? Będą spotkania z mieszkańcami. SPRAWDŹ

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci zapraszają mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i miejscowości Mrzygłód, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”. Debata w Sanoku w dzielnicy Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16.00, natomiast w Mrzygłodzie 2 grudnia br. o godz. 10.30.


Serdecznie zapraszamy na debaty społeczne, które odbędą się w powiecie sanockim. W dniu 28 listopada br. odbędzie się debata społeczna pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”, poświęcona tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dzielnicy Posada (debata ewaluacyjna), natomiast w dniu 2 grudnia br. o godz. 10.30 podobna debata odbędzie się w miejscowości Mrzygłód. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Seniora w Mrzygłodzie oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionej dzielnicy oraz miejscowości, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni – czytamy na stronie sanockiej policji.

Debata ewaluacyjna dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16.00 w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19.

Natomiast debata dla mieszkańców Mrzygłodu odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 10.30 w Domu Seniora w Mrzygłodzie.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

KPP Sanok

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)