REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Czy jest bezpiecznie? Będą spotkania z mieszkańcami. SPRAWDŹ

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci zapraszają mieszkańców powiatu sanockiego, w szczególności dzielnic Posada i miejscowości Mrzygłód, na debaty społeczne pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”. Debata w Sanoku w dzielnicy Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16.00, natomiast w Mrzygłodzie 2 grudnia br. o godz. 10.30.


Serdecznie zapraszamy na debaty społeczne, które odbędą się w powiecie sanockim. W dniu 28 listopada br. odbędzie się debata społeczna pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczna dzielnica, bezpieczna miejscowość”, poświęcona tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dzielnicy Posada (debata ewaluacyjna), natomiast w dniu 2 grudnia br. o godz. 10.30 podobna debata odbędzie się w miejscowości Mrzygłód. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, przy współpracy z Domem Seniora w Mrzygłodzie oraz Spółdzielnią Mieszkaniową Autosan. Wszyscy zainteresowani tematem, nie tylko mieszkańcy wymienionej dzielnicy oraz miejscowości, mogą wziąć udział w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa i zagrożeń, na jakie są narażeni – czytamy na stronie sanockiej policji.

Debata ewaluacyjna dla mieszkańców osiedla Posada odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16.00 w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Autosan w Sanoku, ul. Robotnicza 19.

Natomiast debata dla mieszkańców Mrzygłodu odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 10.30 w Domu Seniora w Mrzygłodzie.

W debatach udział wezmą przedstawiciele samorządów, radni, a także delegaci instytucji, których praca jest związana z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja, oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji i działań na rzecz bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami, do udziału w powyższych debatach.

KPP Sanok

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)