REKLAMA
REKLAMA

Promedica24 szuka opiekunów dla seniorów

PODKARPACIE. Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie OPIEKUNÓW DO PRACY W NIEMCZECH. To idealna okazja dla osób, które chcą podreperować swój budżet i nie boją się wyzwań bez względu na wiek.
Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się Seniorami w Niemczech. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka niemieckiego, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość – mówi Anna Wrońska, przedstawicielka Promedica24.Pracownicy pod stałą opieką firmy

Opiekunowie wyjeżdżający z firmą Promedica24 do Niemiec mają zapewniony transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Długość wyjazdu dostosowujemy indywidualnie do dyspozycyjności opiekuna. Promedica24 wyróżnia się spośród innych firm opiekuńczych w Polsce.

Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski, a w razie problemów w trakcie kontraktu, opiekunowie mogą w każdej chwili zadzwonić do firmy i natychmiast otrzymają wszelką możliwą pomoc – wyjaśnia Pani Anna.

 

Dobra firma szkoli swoich pracowników

Atrakcyjne wynagrodzenie to nie jedyny powód, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granice do opieki nad osobą starszą.

Nasza firma oferuje liczne korzyści dla opiekunów – gwarantujemy nie tylko legalne zatrudnienie, składki do ZUSu czy prywatną opiekę medyczną dla naszych pracowników. Nieustannie dbamy także o rozwój naszych opiekunów, organizujemy dla nich kursy językowe oraz szkolenia zawodowe, tak, by współpraca z Promedica24 stanowiła obopólną korzyść. Organizując zajęcia dla opiekunów bierzemy oczywiście pod uwagę ich jak największy komfort – dlatego kursy językowe i szkolenia odbywają się nie tylko w dużych miastach, ale wszędzie tam, gdzie zgłoszą się chętni do nauki – podsumowuje przedstawiciel Promedica24.

15 lutego otwieramy nowy oddział w Sanoku. Wpadnij na kawę, porozmawiamy o pracy Opiekuna Seniorów. Być może znajdziemy dla Ciebie wymarzoną pracę! Startujemy o 12.00, ul. 3 Maja 23, lok. 1, biuro Promedica24. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

15-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook