REKLAMA
REKLAMA

Przedszkolaki nagrały teledysk dla mam i tatusiów (ZOBACZ VIDEO)

Przedszkolaki nagrały teledysk dla mam i tatusiów (ZOBACZ VIDEO)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Jak co roku, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce świętowały Dzień Mamy i Taty. 18 maja wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Także dzieci były dumne ze swoich mam i tatusiów, ponieważ dyplomy Przyjaciela Przedszkola otrzymali rodzice zaangażowani w życie przedszkolnej społeczności. Po zakończonym programie artystycznym, dzieci wręczyły swoim rodzicom laurki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Ogromną niespodzianką dla wszystkich rodziców był także teledysk nagrany przez przedszkolaków z okazji ich święta.

 

materiały nadesłane

27-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)