REKLAMA
REKLAMA

Przedszkolaki nagrały teledysk dla mam i tatusiów (ZOBACZ VIDEO)

Przedszkolaki nagrały teledysk dla mam i tatusiów (ZOBACZ VIDEO)

PAKOSZÓWKA / PODKARPACIE. Jak co roku, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce świętowały Dzień Mamy i Taty. 18 maja wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Także dzieci były dumne ze swoich mam i tatusiów, ponieważ dyplomy Przyjaciela Przedszkola otrzymali rodzice zaangażowani w życie przedszkolnej społeczności. Po zakończonym programie artystycznym, dzieci wręczyły swoim rodzicom laurki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Ogromną niespodzianką dla wszystkich rodziców był także teledysk nagrany przez przedszkolaków z okazji ich święta.

 

materiały nadesłane

27-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)