REKLAMA
REKLAMA

REGION: „Pączkowy gang”. Dziewczęta kradły słodkości

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. W ręce przemyskich policjantów wpadły dwie nieletnie, które kradły pączki w jednym ze sklepów spożywczych w Przemyślu. Siostry, 2 i 3 lipca, o tej samej porze, nad ranem, odginały metalowy pręt bramy, jedna z nich wchodziła do przedsionka sklepu i zabierała pączki, które następnie zjadały. Teraz o losie 15 i 16-letnich mieszkanek Przemyśla zadecyduje sąd rodzinny. 

Funkcjonariusze kryminalni zajęli się sprawą po otrzymaniu informacji od pracownicy sklepu, że od dwóch dni, przed godz. 4 rano, z przedsionka sklepu ktoś kradnie wyroby cukiernicze. Sprawa była dość nietypowa i wyglądało na to, że sprawcy brali tylko tyle, by zjeść śniadanie, wybierając jeden rodzaj pączków, z nadzieniem toffi. Tym sposobem zniknęło dziewięć pączków i jeden cebulak.

W trakcie analizy nagrań monitoringu policjanci wytypowali sprawczynie kradzieży z włamaniem. Okazały się nimi dwie przemyślanki w wieku 15 i 16 lat. Siostry przyznały się do popełnienia tych czynów.

Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do Sądu Rodzinnego w Przemyślu, który zadecyduje o dalszym losie nastolatek.

zdjęcie poglądowe / Pixabay

Źródło: mf/KMP Przemyśl

04-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)