REKLAMA
REKLAMA

REGION: Pijana matka przewoziła dwójkę dzieci

PODKARPACIE. Policjanci z Czarnej zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fiatem seicento. 43-latka przewoziła samochodem dwójkę swoich dzieci. Okazało się, że kobieta była pijana i nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

Wczoraj około godz.19 w miejscowości Żdżary, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fiatem seicento. Funkcjonariusze od razu zwrócili uwagę na dziwne zachowanie siedzącej za kierownicą fiata 43-letniej mieszkanki Żdżar. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem rozwiało wszelki wątpliwości.

Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie kobiety. W samochodzie razem z nią jechało dwoje jej dzieci – w wieku 10 lat i 9 miesięcy. Podczas sprawdzeń okazało się dodatkowo, że 43-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodzinie.

Za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem rodzinnym. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

źródło: KPP Dębica

foto: KPP Sanok / archiwum

23-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)