REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

REGION: Spacerujący dzik wstrzymał ruch na ul. Sanockiej (FOTO)

REGION / PODKARPACIE. Młody dzik, który pojawił się w Przemyślu, spowodował chaos na ul. Sanockiej. Zwierzę nie zważając na samochody, „spacerowało” po jezdni wstrzymując ruch.

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 15 na ulicy Sanockiej w Przemyślu. Patrol dzielnicowych, jadąc w kierunku Krasiczyna, zauważył korek. Początkowo funkcjonariusze myśleli, że doszło do kolizji, ponieważ wszystkie pojazdy miały włączone światła awaryjne. Po chwili okazało się, że jezdnią przechadza się młody dzik i nic nie robi sobie z obecności ludzi i pojazdów.

Finalnie policjantom udało się złapać sprawcę całego zamieszania. Zwierzę przekazano pracownikowi jednej z lecznic na terenie Przemyśla.

mf

źródło: KMP Przemyśl

12-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (3)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

michail2019-07-13 01:22:56
0 0
ten dzik szukal gospodarstwa ogrodniczego naszego feldmarszalka sejmu.
Pawlak2019-07-13 01:27:02
0 0
A kto mnie zabroni z pastowanym kabanem po lesie spacerować?
Gajowy Jan Marucha2019-07-14 10:09:35
0 0
Widząc zamieszanie całe zareagowałem szybko! Wziąłem sznureczek i dzika do płotu przywiązałem! Przyjechali weterynarze! To co zrobili w osłupienie mnie przyprawiło mocno! Umyli i ogolili dzika i przerobili na świnie prawie! Potem wysłali biedaka do Ojca Tadzia w Toruniu by go pobłogosławił! Tak to biedny dzik garnący się do ludzi swą podróż zakończył!