REKLAMA
REKLAMA

Rowerowy maraton MTB w Bukowsku! Wymagające trasy i fantastyczne widoki. Sprawdź!

POWIAT SANOCKI / GMINA BUKOWSKO. Gmina Bukowsko oraz Sanockie Wyścigi Rowerowe zapraszają na maraton MTB, który jest kolejnym wyścigiem w cyklu Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe. To nie lada wyzwanie dla miłośników rowerowego szaleństwa. Dołączycie?

Imprezę zaplanowano na 9. czerwca w Bukowsku. Organizatorzy przygotowali wymagającą trasę, pnącą się po szutrach i leśnych ścieżkach, pośród malowniczych wzgórz pasma Bukowicy. Zawodnicy mają do wyboru dwa warianty trasy: 27 km i 48 km. Biuro zawodów będzie otwarte od godz. 8.30, start wyścigu o godz. 11. Organizatorzy zapraszają także wszystkich Milusińskich na osobno przygotowane dla nich zawody dla dzieci.

Tym razem, zapraszamy Was po raz pierwszy w zupełnie nowe miejsce na mapie Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Gościć Was będzie gmina Bukowsko oraz Sanocki Klub Kolarski i będziecie mieli okazję pojeździć po górach Pogórza Bukowskiego oraz Beskidu Niskiego. Czekają Was długie podjazdy, fajne zjazdy i przecudowne widoki. I będzie wysoko, najwyżej w całym cyklu. Dystans mini osiągnie 660 metrów a dystans mega to aż 770 metrów nad poziom morza z gigantycznym podjazdem na pasmo Bukowicy – piszą organizatorzy pod wydarzeniem na Facebooku.

 

Patronem medialnym I Maratonu MTB Bukowsko „Szprycha” jest portal Esanok.pl

 

materiały nadesłane

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)