REKLAMA
REKLAMA

Rowerowy maraton MTB w Bukowsku! Wymagające trasy i fantastyczne widoki. Sprawdź!

POWIAT SANOCKI / GMINA BUKOWSKO. Gmina Bukowsko oraz Sanockie Wyścigi Rowerowe zapraszają na maraton MTB, który jest kolejnym wyścigiem w cyklu Szprycha Podkarpackie Maratony Rowerowe. To nie lada wyzwanie dla miłośników rowerowego szaleństwa. Dołączycie?

Imprezę zaplanowano na 9. czerwca w Bukowsku. Organizatorzy przygotowali wymagającą trasę, pnącą się po szutrach i leśnych ścieżkach, pośród malowniczych wzgórz pasma Bukowicy. Zawodnicy mają do wyboru dwa warianty trasy: 27 km i 48 km. Biuro zawodów będzie otwarte od godz. 8.30, start wyścigu o godz. 11. Organizatorzy zapraszają także wszystkich Milusińskich na osobno przygotowane dla nich zawody dla dzieci.

Tym razem, zapraszamy Was po raz pierwszy w zupełnie nowe miejsce na mapie Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Gościć Was będzie gmina Bukowsko oraz Sanocki Klub Kolarski i będziecie mieli okazję pojeździć po górach Pogórza Bukowskiego oraz Beskidu Niskiego. Czekają Was długie podjazdy, fajne zjazdy i przecudowne widoki. I będzie wysoko, najwyżej w całym cyklu. Dystans mini osiągnie 660 metrów a dystans mega to aż 770 metrów nad poziom morza z gigantycznym podjazdem na pasmo Bukowicy – piszą organizatorzy pod wydarzeniem na Facebooku.

 

Patronem medialnym I Maratonu MTB Bukowsko „Szprycha” jest portal Esanok.pl

 

materiały nadesłane

07-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)