REKLAMA
REKLAMA

Są wstępne wyniki sekcji zwłok znalezionych w Bieszczadach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Niezidentyfikowane ciało, w stanie daleko posuniętego rozkładu, znaleziono w minioną niedzielę 3 listopada w Beniowej. Są wstępne wyniki sekcji zwłok.

Ciało odnaleziono w dolinie Górnego Sanu w Beniowej. Miejsce to leży blisko polsko-ukraińskiej granicy, dlatego nie wykluczano, że denat mógł być narodowości polskiej, ukraińskiej lub innej. Ciało znajdowało się w stanie daleko posuniętego rozkładu, co w zasadzie uniemożliwiło identyfikację. 5 listopada w szpitalu w Przemyślu przeprowadzono sekcję zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że u denata zidentyfikowano skrzepy w okolicy żołądkowo-jelitowej, co najprawdopodobniej mogło być przyczyną zgonu.

– Przy osobie zmarłej znaleziono również paszport obywatela Uzbekistanu – informuje prokurator Edward Martuszewski, zastępca prokuratora rejonowego w Lesku. – Żadne okoliczności nie wskazują na przyczynienie się do tej śmierci osób trzecich – uzupełnia. 

Zaznacza również, że z uwagi na prawdopodobną przyczynę zgonu, prokuratura nie będzie prowadziła dalszych czynności. Natomiast pobrano od denata stosowne próbki aby ustalić, czy osoba odnaleziona jest ta samą, do której należał paszport.

 

07-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)