REKLAMA
REKLAMA

Są wstępne wyniki sekcji zwłok znalezionych w Bieszczadach

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Niezidentyfikowane ciało, w stanie daleko posuniętego rozkładu, znaleziono w minioną niedzielę 3 listopada w Beniowej. Są wstępne wyniki sekcji zwłok.

Ciało odnaleziono w dolinie Górnego Sanu w Beniowej. Miejsce to leży blisko polsko-ukraińskiej granicy, dlatego nie wykluczano, że denat mógł być narodowości polskiej, ukraińskiej lub innej. Ciało znajdowało się w stanie daleko posuniętego rozkładu, co w zasadzie uniemożliwiło identyfikację. 5 listopada w szpitalu w Przemyślu przeprowadzono sekcję zwłok.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że u denata zidentyfikowano skrzepy w okolicy żołądkowo-jelitowej, co najprawdopodobniej mogło być przyczyną zgonu.

– Przy osobie zmarłej znaleziono również paszport obywatela Uzbekistanu – informuje prokurator Edward Martuszewski, zastępca prokuratora rejonowego w Lesku. – Żadne okoliczności nie wskazują na przyczynienie się do tej śmierci osób trzecich – uzupełnia. 

Zaznacza również, że z uwagi na prawdopodobną przyczynę zgonu, prokuratura nie będzie prowadziła dalszych czynności. Natomiast pobrano od denata stosowne próbki aby ustalić, czy osoba odnaleziona jest ta samą, do której należał paszport.

 

07-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)