REKLAMA
REKLAMA

Sanocka jadłodzielna przyjęta z entuzjazmem. Będą kolejne punkty?

SANOK / PODKARPACIE. Inicjatywa Stowarzyszenia Łączy Nas Sanok wyznaczeniu miejsca dla „Sanockiej jadłodzielni” spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród naszych Czytelników. Otrzymaliśmy kilka zapytań dotyczących planów co do tworzenia kolejnych takich miejsc. Skontaktowaliśmy się więc z inicjatorami idei foodsharingu w Sanoku.

Przypomnijmy, że jadłodzielnia w Sanoku została utworzona na hali targowej przy ulicy Piłsudskiego: W Sanoku utworzono jadłodzielnię. Funkcjonuje na hali targowej (ZDJĘCIA)

– Miejsce, w którym została utworzona pierwsza w Sanoku jadłodzielnia jest miejscem monitorowanym, a zarazem dostępnym dla wszystkich na ten moment ma charakter testowy. Jeżeli ta lokalizacja się sprawdzi, to tam pozostanie. Jeżeli nie, będziemy szukać innych miejsc. Sami jesteśmy ciekawi, jak idea foodsharingu „przyjmie się” w Sanoku. Chcieliśmy jednak jeszcze przed świętami rozpocząć tę akcję, gdyż w tym okresie w naszych domach dochodzi do marnowania jedzenia, a osób potrzebujących nie brakuje. Nie wykluczamy organizowania kolejnych punktów. O szczegółach mówić jest jednak zbyt wcześnie – mówi Lilianna Wiech, prezes Zarządu Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok.

Regulamin korzystania z Sanockiej Jadłodzielni – kliknij

16-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)