REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Gruntowne zmiany w magistracie. Jest nowy schemat organizacyjny

SANOK / PODKARPACIE. 1 marca br. w Urzędzie Miasta Sanoka został wprowadzony nowy schemat i regulamin organizacyjny. Efektem zmian jest między innymi przekształcenie lub likwidacja pięciu wydziałów: Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej, Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych, Wydziału Rozwoju Miasta oraz Wydziału Kultury i Promocji. Niektóre stanowiska pracy zostaną przeniesione.

Zmiany mają za zadanie poprawić funkcjonowanie urzędu i usprawnić tryb załatwiania spraw przez mieszkańców – pisze na swoim profilu (Facebook) Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

Na stronie sanockiego magistratu ukazała się informacja dotycząca najbliższego okresu funkcjonowania urzędu.

W związku z wprowadzoną zmianą w strukturze organizacyjnej urzędu miasta oraz koniecznością dokonania przeniesienia niektórych stanowisk pracy informujemy, że w najbliższych dniach mogą nastąpić częściowe utrudnienia w pracy wydziałów funkcjonujących do dnia 01.03.2019 r. tj.: Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej, Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych, Wydziału Rozwoju Miasta oraz Wydziału Kultury i Promocji […] Za utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie.

Dwa pierwsze wydziały wymienione powyżej zostały połączone. Stworzą jeden Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Wkrótce więcej informacji.

REGULAMIN PRACY URZĘDU – KLIKNIJ, ZOBACZ

źródło: Red., BIP UM Sanok

05-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)