REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Gruntowne zmiany w magistracie. Jest nowy schemat organizacyjny

SANOK / PODKARPACIE. 1 marca br. w Urzędzie Miasta Sanoka został wprowadzony nowy schemat i regulamin organizacyjny. Efektem zmian jest między innymi przekształcenie lub likwidacja pięciu wydziałów: Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej, Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych, Wydziału Rozwoju Miasta oraz Wydziału Kultury i Promocji. Niektóre stanowiska pracy zostaną przeniesione.

Zmiany mają za zadanie poprawić funkcjonowanie urzędu i usprawnić tryb załatwiania spraw przez mieszkańców – pisze na swoim profilu (Facebook) Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

Na stronie sanockiego magistratu ukazała się informacja dotycząca najbliższego okresu funkcjonowania urzędu.

W związku z wprowadzoną zmianą w strukturze organizacyjnej urzędu miasta oraz koniecznością dokonania przeniesienia niektórych stanowisk pracy informujemy, że w najbliższych dniach mogą nastąpić częściowe utrudnienia w pracy wydziałów funkcjonujących do dnia 01.03.2019 r. tj.: Wydziału Gospodarki Komunalnej i Lokalowej, Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, Wydziału Inwestycji i Remontów Kapitalnych, Wydziału Rozwoju Miasta oraz Wydziału Kultury i Promocji […] Za utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie.

Dwa pierwsze wydziały wymienione powyżej zostały połączone. Stworzą jeden Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Wkrótce więcej informacji.

REGULAMIN PRACY URZĘDU – KLIKNIJ, ZOBACZ

źródło: Red., BIP UM Sanok

05-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)