REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA SANOK: Jadą na czołówkę! Płyty w coraz gorszym stanie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejny sygnał związany z przejazdem przez płyty betonowe ustawione tymczasowo podczas prac budowlanych przy rondzie Łany, realizowanych w ramach budowy obwodnicy Sanoka. Kierowcy, chcąc uniknąć jazdy po płytach, zjeżdżają na przeciwległy pas, tworząc tym samym duże zagrożenie. Dodatkowo, powierzchnia płyt jest w coraz gorszym stanie.

Postępujące w szybkim tempie prace przy budowie obwodnicy Sanoka cieszą oko kierowców i mieszkańców, ale już jazda po wyznaczonych objazdach i utrudnienia z tym związane, niekoniecznie przypadły do gustu użytkownikom dróg.

Coś za coś – mówią jedni, cierpliwie oczekując terminu zakończenia robót. Inni z kolei mocno się denerwują.

Na ul. Lipińskiego, gdzie budowane jest rondo Łany, na prawym pasie od strony Zagórza, położono betonowe płyty. Z każdym dniem ich stan się pogarsza, a przejazd, nawet przy minimalnej prędkości, stanowi coraz większe wyzwanie. W ostatnim czasie, kierowcy chcąc uniknąć kontaktu z trudniejszą nawierzchnią, zjeżdżają na przeciwległy pas, tworząc ogromne zagrożenie. Bywa i tak, że pojazdy, które chcą wjechać na objazd od strony Autosanu, muszą czekać, aż niefrasobliwi kierowcy jadący z naprzeciwka wjadą na nieremontowaną część jezdni.

Z pytaniami o kondycję płyt, a także o zagrożenia związane z przejazdem tą trasą i zachowaniami kierowców zwrócimy się do realizatora prac, wykonawcy, a także do sanockiej policji.

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie PRZED INTERWENCJĄ ESANOK

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie PO INTERWENCJI ESANOK

24-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)