REKLAMA
REKLAMA

OBWODNICA SANOK: Jadą na czołówkę! Płyty w coraz gorszym stanie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejny sygnał związany z przejazdem przez płyty betonowe ustawione tymczasowo podczas prac budowlanych przy rondzie Łany, realizowanych w ramach budowy obwodnicy Sanoka. Kierowcy, chcąc uniknąć jazdy po płytach, zjeżdżają na przeciwległy pas, tworząc tym samym duże zagrożenie. Dodatkowo, powierzchnia płyt jest w coraz gorszym stanie.

Postępujące w szybkim tempie prace przy budowie obwodnicy Sanoka cieszą oko kierowców i mieszkańców, ale już jazda po wyznaczonych objazdach i utrudnienia z tym związane, niekoniecznie przypadły do gustu użytkownikom dróg.

Coś za coś – mówią jedni, cierpliwie oczekując terminu zakończenia robót. Inni z kolei mocno się denerwują.

Na ul. Lipińskiego, gdzie budowane jest rondo Łany, na prawym pasie od strony Zagórza, położono betonowe płyty. Z każdym dniem ich stan się pogarsza, a przejazd, nawet przy minimalnej prędkości, stanowi coraz większe wyzwanie. W ostatnim czasie, kierowcy chcąc uniknąć kontaktu z trudniejszą nawierzchnią, zjeżdżają na przeciwległy pas, tworząc ogromne zagrożenie. Bywa i tak, że pojazdy, które chcą wjechać na objazd od strony Autosanu, muszą czekać, aż niefrasobliwi kierowcy jadący z naprzeciwka wjadą na nieremontowaną część jezdni.

Z pytaniami o kondycję płyt, a także o zagrożenia związane z przejazdem tą trasą i zachowaniami kierowców zwrócimy się do realizatora prac, wykonawcy, a także do sanockiej policji.

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie PRZED INTERWENCJĄ ESANOK

Ruch drogowy na ul. Lipińskiego przy budowanym rondzie PO INTERWENCJI ESANOK

24-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)