REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Narkotyki ukryte w dwóch mieszkaniach. Mężczyznom postawiono zarzuty

SANOK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Sanoka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Obaj ukrywali je w miejscu swojego zamieszkania. Mieszkańcy powiatu sanockiego usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Policjanci podejrzewali, że dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w miejscu swojego zamieszkania mogą posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Początkiem tygodnia funkcjonariusze przeszukali dwa mieszkania na terenie Sanoka.

W jednym z mieszkań policjanci zabezpieczyli ponad 56 g marihuany oraz 30 g dopalaczy, w drugim znaleźli ponad 30 g dopalaczy. W obu mieszkaniach znajdowały się również sprzęty, które służyły im do porcjowania i przyjmowania substancji psychoaktywnych. Dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 19 i 29-lat zostali zatrzymani – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.  

Zebrane dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Obydwaj odpowiedzą za posiadanie substancji odurzających. Prokurator zdecydował o objęciu 19 i 29-latka policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju.

 

źródło: KPP Sanok

25-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)