REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Narkotyki ukryte w dwóch mieszkaniach. Mężczyznom postawiono zarzuty

SANOK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Sanoka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Obaj ukrywali je w miejscu swojego zamieszkania. Mieszkańcy powiatu sanockiego usłyszeli już zarzuty. Decyzją prokuratora zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem opuszczania kraju.

Policjanci podejrzewali, że dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w miejscu swojego zamieszkania mogą posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Początkiem tygodnia funkcjonariusze przeszukali dwa mieszkania na terenie Sanoka.

W jednym z mieszkań policjanci zabezpieczyli ponad 56 g marihuany oraz 30 g dopalaczy, w drugim znaleźli ponad 30 g dopalaczy. W obu mieszkaniach znajdowały się również sprzęty, które służyły im do porcjowania i przyjmowania substancji psychoaktywnych. Dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 19 i 29-lat zostali zatrzymani – relacjonuje asp. szt. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.  

Zebrane dowody pozwoliły śledczym na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Obydwaj odpowiedzą za posiadanie substancji odurzających. Prokurator zdecydował o objęciu 19 i 29-latka policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju.

 

źródło: KPP Sanok

25-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)