REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nocne wybryki młodzieży. Przyłapani przez szkolny monitoring (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Monitoring przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku uchwycił grupę młodzieży, która pod osłoną nocy spotykała się na szkolnym placu. Zdaniem dyrekcji placówki, „bohaterowie” nagrań mieli spożywać alkohol w niedozwolonym miejscu, śmiecić i niszczyć budynek poprzez rozrzucanie belek i materiałów budowlanych z dachu remontowanego obiektu.

Zdjęcia ze szkolnego monitoringu pojawiły się w mediach społecznościowych dzisiaj w nocy. Chodzi o plac przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku, zlokalizowanej przy ul. Stróżowskiej.

Pilnie poszukiwani „bohaterowie” spotykający się wieczorami na placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku (Posada) – czytamy w poście na Faceboooku. I dalej: – Od pewnego czasu grupka młodych ludzi spotyka się na placu szkolnym. W niedozwolonym miejscu spożywa alkohol, zostawia puszki i butelki, niszczy obiekty szkolne, bawi się na płaskim dachu szkoły, wchodząc i niszcząc przy tym nową elewację budynku. Ostatnio, 19 października 2019 r. około godziny 21:30-23:00 wyszli po rusztowaniu ustawionym przy szkole ze względu na remont i porozrzucali belki i materiały budowlane pozostawione na dachu. W przypadku rozpoznania osób ze zdjęć proszę o informację do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio na policję.

Jak dowiadujemy się w szkole sprawa została zgłoszona na policję. W najbliższym czasie funkcjonariusze z sanockiej komendy mają zabezpieczyć nagrania z monitoringu.

Nocne spotkania na szkolnych terenach i chuligańskie zachowania młodych osób to w tym miejscu nie nowość. Rok temu ktoś pomalował elewację. Sprawcę udało się namierzyć, w rezultacie musiał zapłacić pokaźną kwotę za popełniony czyn. Aby zapobiec podobnym zdarzeniom, chcąc zadbać o wyremontowaną niedawno elewację, gospodarze obiektu próbowali zamykać bramę wjazdową na teren szkoły. Ale i z tym skutecznie sobie poradzono. Bramka została wymontowana i zabrana! W rozmowie z naszym reporterem, p.o. dyrektora szkoły podaje, że w wakacje na dachu organizowano dyskoteki. Po zakończeniu zabaw każdorazowo trzeba było sprzątać.

Tego typu sytuacje mają się powtarzać od dłuższego czasu, szczególnie w weekendy. Dlatego w szkole zapadła decyzja o publikacji zdjęć z monitoringu i powiadomieniu policji.

Do sprawy wrócimy.

źródło: Red., Facebook.com

26-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)