REKLAMA
REKLAMA

Sanok oczami amerykańskiego dziennikarza. ZOBACZ WYJĄTKOWY FILM

Sanok oczami amerykańskiego dziennikarza. ZOBACZ WYJĄTKOWY FILM

SANOK / PODKARPACIE. Ryan Socash to dziennikarz rodem z USA, który od kilkunastu lat mieszka w Polsce. W ramach programu TVP Poland In UNDISCOVERED przemierza kraj na Wisłą, opisując kolejne miasta. Niedawno Amerykanin odwiedził Sanok. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego filmu.

Amerykański dziennikarz Ryan Socash pokazuje obraz Polski Anno Domini 2019 i tworzy prawdziwy dokument naszych czasów! Ekipa odwiedza wielkie polskie miasta i ich atrakcje, ale też małe miasteczka daleko od głównych tras, pokazuje alternatywne szlaki i spotyka się ze zwykłymi ludźmi. Ryan Socash przemierza kraj od morza do Tatr, poznając jego piękno, tropiąc historię, zachwycając się niesamowitością przyrody i spotykając na swojej drodze ludzi, których nigdzie indziej spotkać nie sposób. Niezależnie od tego, czy wieje halny, czy wiatr od morza. Dziennikarz tropi smaki i smaczki naszego kraju, odkrywając piękno i niesamowitość swojej drugiej ojczyzny.*

W Sanoku Ryan Socash mówi o historii miasta, a także przedstawia jego największe atrakcje. Nie mogło zatem zabraknąć wzmianki o Muzeum Historycznym czy Muzeum Budownictwa Ludowego. Bohaterem reportażu był rzecz jasna Zdzisław Beksiński i jego twórczość. Dziennikarz odwiedził jedną z restauracji, degustując regionalnych potraw. Co jeszcze zaprezentowano w 10-minutowym filmie? Zobaczcie sami.

Foto: Screen z filmu, Youtube.com / Poland In (SANOK – Poland In UNDISCOVERED)

*Oficjalny opis programu / TVP

źródło: Youtube.com / Poland In (SANOK – Poland In UNDISCOVERED)

11-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)