REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Oznakuj swój rower! Sprawdź, czy nadaje się do jazdy

SANOK / PODKARPACIE. Przy okazji rozpoczynającej się kalendarzowej wiosny policjanci w najbliższy czwartek będą prowadzić działania profilaktyczne. W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku każdy będzie mógł oznakować swój rower, a także sprawdzić, czy jednoślad posiada niezbędne wyposażenie. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższy czwartek (21 bm.) sanoccy policjanci będą prowadzić akcję znakowania rowerów. Działania odbędą się w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku. Będzie to kolejna tego typu akcja na terenie powiatu sanockiego.

W czasie działań policjanci oznakują wszystkie rowery. Warunkiem jest posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a w przypadku osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów.

Przy okazji będzie można sprawdzić stan techniczny oraz niezbędne wyposażenie roweru, określając tym samym, czy pojazd może być dopuszczony do ruchu po drodze publicznej.

Znakowanie rowerów będzie trwało od godz. 9.00 do godz. 13.00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Jeśli nie zdążysz w najbliższy czwartek nic straconego, sanoccy policjanci będą prowadzili akcję także w kolejnych terminach. Szczegóły niebawem!

KPP Sanok

21-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)