REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Rozmowa liderów o sporcie w regionalnej TVP (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Reprezentujący Sanok kandydaci na posłów z wysokich miejsc list Prawa i Sprawiedliwości i Koalicji Obywatelskiej rozmawiali o sporcie w „Aktualnościach” rzeszowskiego oddziału Telewizji Polskiej. Piotr Uruski i Wojciech Blecharczyk omawiali inwestycje sportowe, które udało się zrealizować w ostatnich kilku czy kilkunastu latach, ale również te, które są wyzwaniem na przyszłość. Zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Piotr Uruski (PiS) i Wojciech Blecharczyk (KO) to reprezentanci Sanoka, którzy znaleźli się na bardzo wysokich miejscach na listach swoich formacji politycznych w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Obaj wystartują z 3. pozycji.

W studiu TVP3 Rzeszów rozmawiali o sporcie w Sanoku i na Podkarpaciu. O rozwijającej się infrastrukturze, ale i o planach na przyszłość. Sporo czasu poświęcono zadaniom, które w kilku lub kilkunastu ostatnich latach wykonano w grodzie Grzegorza. Debatowano również nad pomysłem stworzenia w regionie Centralnego Ośrodka Sportu.

KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ VIDEO

Rozmowa o sporcie z udziałem Piotra Uruskiego i Wojciecha Blecharczyka od 9:20.

screen z filmu / Aktualności TVP3 Rzeszów

źródło: Red., TVP3 Rzeszów / Aktualności

25-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)