REKLAMA
REKLAMA

SANOK: W nocy zdewastowano zaparkowany samochód. Siekierą? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z 9 na 10 grudnia ktoś zdewastował samochód osobowy zaparkowany na placu przy ul. Białogórskiej w Sanoku. Pojazd ma zniszczone lusterka boczne, wybite szyby, pociętą karoserię, kierownicę i fotel. Na drzwiach wypisano wulgarne słowo. Sprawą zajęła się policja. Trwa dochodzenie.

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy z poniedziałku na wtorek. Samochód osobowy został zaparkowany na placu obok skateparku przy ul. Białogórskiej w Sanoku.

Czarna pojazd ma urwane lusterka boczne, wybite szyby, pociętą i pogiętą karoserię. Uszkodzono kierownicę i fotel. Zdewastowano szyberdach, powybijano lampy. Na drzwiach pozostawiono wulgarny napis.

Dzisiaj sanocka policja otrzymała zawiadomienie w tej sprawie.

Mogę potwierdzić, że do sanockiej komendy wpłynęło zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu. Policjanci byli na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny. W sprawie toczone jest postępowanie mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców – mówi nam asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy w KPP Sanok.

W samochodzie zniszczone jest prawie wszystko, oprócz kół i silnika. Uszkodzenia wskazują, że dokonano ich najprawdopodobniej ostrym narzędziem, być może siekierą lub toporkiem. Z kolei wgniecenia wskazywałyby na narzędzie tępe. Praca policyjnych specjalistów z pewnością przybliży konkretne informacje w tej sprawie.

Wiadomo, że ustalani będą świadkowie zdarzenia. Praca funkcjonariuszy skupi się również na zabezpieczeniu monitoringu, jeśli taki funkcjonuje w okolicy.

źródło: materiały nadesłane

11-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)