REKLAMA
REKLAMA

SANOK: W nocy zdewastowano zaparkowany samochód. Siekierą? (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W nocy z 9 na 10 grudnia ktoś zdewastował samochód osobowy zaparkowany na placu przy ul. Białogórskiej w Sanoku. Pojazd ma zniszczone lusterka boczne, wybite szyby, pociętą karoserię, kierownicę i fotel. Na drzwiach wypisano wulgarne słowo. Sprawą zajęła się policja. Trwa dochodzenie.

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w nocy z poniedziałku na wtorek. Samochód osobowy został zaparkowany na placu obok skateparku przy ul. Białogórskiej w Sanoku.

Czarna pojazd ma urwane lusterka boczne, wybite szyby, pociętą i pogiętą karoserię. Uszkodzono kierownicę i fotel. Zdewastowano szyberdach, powybijano lampy. Na drzwiach pozostawiono wulgarny napis.

Dzisiaj sanocka policja otrzymała zawiadomienie w tej sprawie.

Mogę potwierdzić, że do sanockiej komendy wpłynęło zawiadomienie o uszkodzeniu samochodu. Policjanci byli na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny. W sprawie toczone jest postępowanie mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców – mówi nam asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy w KPP Sanok.

W samochodzie zniszczone jest prawie wszystko, oprócz kół i silnika. Uszkodzenia wskazują, że dokonano ich najprawdopodobniej ostrym narzędziem, być może siekierą lub toporkiem. Z kolei wgniecenia wskazywałyby na narzędzie tępe. Praca policyjnych specjalistów z pewnością przybliży konkretne informacje w tej sprawie.

Wiadomo, że ustalani będą świadkowie zdarzenia. Praca funkcjonariuszy skupi się również na zabezpieczeniu monitoringu, jeśli taki funkcjonuje w okolicy.

źródło: materiały nadesłane

11-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)