REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zgubił ważne dokumenty. Świetna postawa znalazcy

SANOK / PODKARPACIE. Tydzień temu mieszkaniec Trepczy zgubił prawo jazdy i dowód rejestracyjny swojego samochodu pod jednym z marketów w Sanoku. Dziś cenne dokumenty pod dom przywiózł mu uczciwy znalazca. Nie przyjął za to ani słodkiego poczęstunku, ani symbolicznej kwoty znaleźnego.

Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec Trepczy, który za pośrednictwem portalu chciał nagłośnić godną naśladowania postawę osoby, która znalazła jego dokumenty pod jednym z marketów w Sanoku.

Prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu zostały zgubione około tydzień temu. Nasz Czytelnik zgłosił sprawę w wydziale komunikacji i miał nadzieję na pojawienie się uczciwego znalazcy. Po kilku dniach godził się już jednak z myślą o konieczności poczynienia wydatków na potrzebę wydania nowych dokumentów i poświęcenia czasu na załatwienie wszystkich formalności.

Dzisiaj rano, pod jego dom przyjechała osoba, która odnalazła cenne dokumenty i po zapisanym w nich adresie odnalazła właściciela.

Dokumenty zostały przekazane członkom mojej rodziny. Niestety ja byłem w pracy i nie miałem nawet możliwości podziękowania. Dużo mówi się w mediach o oszustach, złodziejach czy popełnianych przestępstwach i nadużyciach. Zdecydowanie mniej o takich uczciwych ludziach i postawach godnych naśladowania. Dlatego za pośrednictwem portalu Esanok chciałbym serdecznie podziękować znalazcy. Jeśli to przeczyta, będzie mi bardzo miło, że chociaż w ten sposób udało mi się przekazać wdzięczność. Znalazca nie przyjął ani słodkiego poczęstunku, ani symbolicznej kwoty znaleźnego – relacjonuje właściciel zagubionych dokumentów.

My również dołączamy się do słów uznania dla uczciwego znalazcy!

zdjęcie poglądowe / pixabay.com

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)