SLU-STREFA ZDROWIA: Besco wygrywa po karnych. AZS nokautuje (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją oraz wynikami 7. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W pierwszym meczu 7. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą drużyny Besco oraz InterQ. Początek spotkania to wyrównana gra obydwu zespołów, jednakże większą skutecznością pod bramką przeciwnika wykazują się zawodnicy Besco, i to oni schodzą na przerwę z przewagą 3 bramek. W drugiej odsłonie zmobilizowany zespół Sanockich Niedźwiedzi z determinacją odrabia straty, i z nawiązka wychodzi na jednobramkowe prowadzenie. W ostatnich sekundach meczu zespół Besco stawia wszystko na jedną kartę i ściąga bramkarza wprowadzając w zamian kolejnego napastnika, dzięki czemu udaję się im strzelić wyrównującą bramkę. Rzuty karne lepiej wykonuje drużyną Besco i to ona wygrywa spotkanie.

Besco – InterQ Sanockie Niedźwiedzie 5:4k.

Kary: 8 min. – 4 min.

W kolejnym spotkaniu Legendarni zmierzyli się z młodą drużyna Wilków wspieraną przez zawodników na co dzień występujących na ekstraligowych parkietach. Początek spotkania to przewaga drużyny Bony Wilki II Sanok, która jednak ma spore problemy z forsowaniem dobrze ustawionej obrony FL. Jednakże i ta nie ustrzegła się błędów i pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 0:2 dla Bony. Druga połowa to istna wymiana ciosów obydwu drużyn. Zespół FL w końcówce strzela kontaktowe bramki, lecz było to zdecydowanie za późno, aby odwrócić losy spotkania. Końcowy wynik to 2:4 dla Bona Wilki II Sanok.

Kary: 8 min. – 4 min

Nokaut. Tak w jednym słowie można określić spotkanie zamykające 7. kolejkę SLU. AZS UP Sanok nie daje najmniejszych szans przeciwnikowi, udowadniając że jest lepszym zespołem tego dnia w każdym aspekcie unihokejowego rzemiosła. Na uwagę zasługuje rekordowa ilość strzałów oddana w jednym meczu przez zespół AZSu. Było ich aż 41.

AZS UP Sanok – Forest 15:1

1:0 Piotr Zadylak
2:0 Kamil Ziemba
3:0 Damian Ginda
4:0 Tymoteusz Glazer
5:0 Michał Kobylarski
5:1 Krzysztof Kamiński
6:1 Dawid Hućko