REKLAMA
REKLAMA

SLU Strefa Zdrowia: Studenci wskakują na fotel lidera! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz relacją tekstową z 5 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W meczu otwierającym zmagania 5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą dwa topowe zespoły ligi. Było to bardzo zacięte spotkanie w którym zawodnicy obydwu zespołów walczyli o każdy centymetr boiska. Szybko strzelone bramki AZS-u pozwalają studentom na prowadzenie gry oraz skuteczne kontrowanie przeciwnika. Ataki Wilków przez pierwszą połowę meczu skutecznie były zatrzymywane przez świetnie dysponowaną tego dnia defensywę UP Sanok, co konsekwentnie wybijało ich z rytmu gry. W drugiej odsłonie wprawdzie Wilki zdołały zdobyć kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do studentów Uczelni Państwowej, którzy zdołali strzelić kolejne bramki. Wynik końcowy to 5:2 dla AZS-u i to oni dzięki wygranej zostają nowym liderem SLU.

AZS UP Sanok – Bona Wilki II Sanok 5:2 (3:1)
Bramki: Wiktor Dżugan, Damian Ginda, Michał Kobylarski (2), sam. – Jakub Sujkowski, Dominik Januszczak
Strzały: 17:15


W kolejnym meczu Legendarni nie bez problemów pokonali drużynę Forest. Pierwsza połowa to obustronna wymiana ciosów. Dobrze cofnięty zespół Forestów wyprowadzał udane kontrataki które co rusz stwarzały zagrożenie pod bramką FL. W drugiej części Legendarni zdominowali plac gry i to Oni rozdawali karty. Dzięki wysokiemu pressingowi wychodzą na 3 bramkowe prowadzenie którego nie oddają już do końca spotkania. Był to typowy mecz walki, ale jak już pokazały wcześniejsze spotkania tego sezonu każdy punkt w ogólnym rozrachunku tego roku jest na wagę złota.

Floorball Legends – Forest 6:3 (2:2)
Bramki: Bartosz Hućko, Dariusz Dorotniak (2), Marcin Dulęba (2), Marek StrzyżowskiSebastian Wolfram, Karol Zygmunt, Piotr Stec
Strzały: 21:14


Pierwsze w tym sezonie wygrane spotkanie przez InterQ w regulaminowym czasie gry. Nie przyszło im to jednak łatwo ponieważ, drużyna Trafu Oknoplast zagrała bardzo ambitnie do ostatnich sekund spotkania. Dzięki zwycięstwu Sanockie Niedźwiedzie opuszczają ostatnie miejsce w tabeli i powiększają swój dorobek punktowy. Drużynę Oknoplastu pomimo kolejnej porażki, należy pochwalić za sportową postawę i grę do samego końca. Miejmy nadzieję że dzięki niej, uda im się zdobyć punkty w kolejnych spotkaniach.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Traf Oknoplast 6:3 (3:1)
Bramki: Hubert Popiel (2), Hubert Niemiec, Maciej Witan (2), Maciej BrukwickiGrzegorz Dziedzicki, Marcin Łapa, Konrad Kinel
Strzały: 21:18

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa

28-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)