REKLAMA
REKLAMA

SLU Strefa Zdrowia: Studenci wskakują na fotel lidera! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz relacją tekstową z 5 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W meczu otwierającym zmagania 5. kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą dwa topowe zespoły ligi. Było to bardzo zacięte spotkanie w którym zawodnicy obydwu zespołów walczyli o każdy centymetr boiska. Szybko strzelone bramki AZS-u pozwalają studentom na prowadzenie gry oraz skuteczne kontrowanie przeciwnika. Ataki Wilków przez pierwszą połowę meczu skutecznie były zatrzymywane przez świetnie dysponowaną tego dnia defensywę UP Sanok, co konsekwentnie wybijało ich z rytmu gry. W drugiej odsłonie wprawdzie Wilki zdołały zdobyć kontaktową bramkę, ale ostatnie słowo należało do studentów Uczelni Państwowej, którzy zdołali strzelić kolejne bramki. Wynik końcowy to 5:2 dla AZS-u i to oni dzięki wygranej zostają nowym liderem SLU.

AZS UP Sanok – Bona Wilki II Sanok 5:2 (3:1)
Bramki: Wiktor Dżugan, Damian Ginda, Michał Kobylarski (2), sam. – Jakub Sujkowski, Dominik Januszczak
Strzały: 17:15


W kolejnym meczu Legendarni nie bez problemów pokonali drużynę Forest. Pierwsza połowa to obustronna wymiana ciosów. Dobrze cofnięty zespół Forestów wyprowadzał udane kontrataki które co rusz stwarzały zagrożenie pod bramką FL. W drugiej części Legendarni zdominowali plac gry i to Oni rozdawali karty. Dzięki wysokiemu pressingowi wychodzą na 3 bramkowe prowadzenie którego nie oddają już do końca spotkania. Był to typowy mecz walki, ale jak już pokazały wcześniejsze spotkania tego sezonu każdy punkt w ogólnym rozrachunku tego roku jest na wagę złota.

Floorball Legends – Forest 6:3 (2:2)
Bramki: Bartosz Hućko, Dariusz Dorotniak (2), Marcin Dulęba (2), Marek StrzyżowskiSebastian Wolfram, Karol Zygmunt, Piotr Stec
Strzały: 21:14


Pierwsze w tym sezonie wygrane spotkanie przez InterQ w regulaminowym czasie gry. Nie przyszło im to jednak łatwo ponieważ, drużyna Trafu Oknoplast zagrała bardzo ambitnie do ostatnich sekund spotkania. Dzięki zwycięstwu Sanockie Niedźwiedzie opuszczają ostatnie miejsce w tabeli i powiększają swój dorobek punktowy. Drużynę Oknoplastu pomimo kolejnej porażki, należy pochwalić za sportową postawę i grę do samego końca. Miejmy nadzieję że dzięki niej, uda im się zdobyć punkty w kolejnych spotkaniach.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Traf Oknoplast 6:3 (3:1)
Bramki: Hubert Popiel (2), Hubert Niemiec, Maciej Witan (2), Maciej BrukwickiGrzegorz Dziedzicki, Marcin Łapa, Konrad Kinel
Strzały: 21:18

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa

28-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)