REKLAMA
REKLAMA

SLU-STREFA ZDROWIA: Zmiana na pozycji lidera (FOTO)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótką relacją tekstową z 8 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W meczu rozpoczynającym zmagania 8 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą zespoły Forest oraz Traf Oknoplast. Był to pojedynek zespołów z dolnej części tabeli, który zdecydowanie i z olbrzymią przewagą wygrał zespół Oknoplastu, nie dając najmniejszych szans przeciwnikowi. Wraz z sezonem drużyna Trafu rozkręca się na dobre, a ten mecz był na to świetnym przykładem.

Forest – Traf Oknoplast 0:10
Strzały – 14:24

Kolejne spotkanie to mecz dwóch bardzo silnych w tym sezonie drużyn. Zespół Besco pomimo ostrej i zaciętej walki na parkiecie nie był w stanie pokonać dobrze grającej w obronie tego dnia drużyny Wilków. W ostatnich spotkaniach zespół Bony powraca do gry, którą widzieliśmy w poprzednim sezonie, dzięki czemu wygrywa kolejny mecz i dopisuje na swoim koncie kolejne punkty.

Besco – Bona Wilki II Sanok 1:5
Strzały – 12:15

W ostatnim spotkaniu wieczoru rywalizowały ze sobą drużyny InterQ oraz Floorball Legends. W spotkanie lepiej wchodzi drużyna InterQ która bezlitośnie wykorzystuje błędy w obronie zespołu FL i do przerwy prowadzi 3:0. Po zmianie stron Legendarni z impetem atakują bramkę przeciwnika, długi momentami prowadząc grę. Nie przynosi to jednak rezultatu i po końcowym gwizdku z wygranej cieszyć się mogli zawodnicy InterQ.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Floorball Legends 5:3
Strzały – 18:24

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa

20-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)