REKLAMA
REKLAMA

SLU-STREFA ZDROWIA: Zmiana na pozycji lidera (FOTO)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótką relacją tekstową z 8 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja – Strefa Zdrowia.

W meczu rozpoczynającym zmagania 8 kolejki Sanockiej Ligi Unihokeja zmierzyły się ze sobą zespoły Forest oraz Traf Oknoplast. Był to pojedynek zespołów z dolnej części tabeli, który zdecydowanie i z olbrzymią przewagą wygrał zespół Oknoplastu, nie dając najmniejszych szans przeciwnikowi. Wraz z sezonem drużyna Trafu rozkręca się na dobre, a ten mecz był na to świetnym przykładem.

Forest – Traf Oknoplast 0:10
Strzały – 14:24

Kolejne spotkanie to mecz dwóch bardzo silnych w tym sezonie drużyn. Zespół Besco pomimo ostrej i zaciętej walki na parkiecie nie był w stanie pokonać dobrze grającej w obronie tego dnia drużyny Wilków. W ostatnich spotkaniach zespół Bony powraca do gry, którą widzieliśmy w poprzednim sezonie, dzięki czemu wygrywa kolejny mecz i dopisuje na swoim koncie kolejne punkty.

Besco – Bona Wilki II Sanok 1:5
Strzały – 12:15

W ostatnim spotkaniu wieczoru rywalizowały ze sobą drużyny InterQ oraz Floorball Legends. W spotkanie lepiej wchodzi drużyna InterQ która bezlitośnie wykorzystuje błędy w obronie zespołu FL i do przerwy prowadzi 3:0. Po zmianie stron Legendarni z impetem atakują bramkę przeciwnika, długi momentami prowadząc grę. Nie przynosi to jednak rezultatu i po końcowym gwizdku z wygranej cieszyć się mogli zawodnicy InterQ.

InterQ Sanockie Niedźwiedzie – Floorball Legends 5:3
Strzały – 18:24

materiały nadesłane
foto: Tomasz Sowa

20-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)